Rychlá půjčka: Vytrhne vám trn z paty, ale musíte si vybrat tu správnou

rychle-nebankovni-pujckyDostali jste se do menších, ale přesto nepříjemných finančních problémů? Není ostuda, když čas od času nevyjdete s penězi. Finanční experti sice doporučují tvorbu rezervy ve výši šestinásobku měsíčního příjmu, ale ruku na srdce – jen málokdo může pravidelně odkládat takovou částku, která by tvorbu rezervy umožnila. Naopak, většina lidí má rozpočet napnutý jako struna a ohrozit ho může jakýkoliv nečekaný výdaj. Je to i váš případ? Pak by vám mohla vytrhnout trn z paty rychlá půjčka před výplatou. Dejte si však dobrý pozor na to, od koho si peníze zapůjčíte…

Rychlá půjčka je dobrý sluha, ale špatný pán

Rychlá půjčka je populární varianta nebankovní půjčky, která je určena pro překlenutí kratšího období. Tomu odpovídá i obecná charakteristika – malý úvěrový rámec řádově v tisících, kratší doba splatnosti, jednorázová splátka a velmi rychlé vyřízení. Dostanete-li se do finanční krize, kterou je třeba neprodleně zažehnat, nemáte času nazbyt. Poskytovatelé rychlých půjček nevyžadují potvrzení o výši příjmu a nekontrolují bonitu, což proces vyřízení výrazně urychluje. Krátkodobý nebankovní úvěr vyřídíte z pohodlí domova online a nebudete muset ztrácet čas na pobočce.

Na co si dát pozor a od koho si půjčit?

Trh s rychlými půjčkami doslova praská ve švech a vedle solidních poskytovatelů se objevuje množství podvodných firem. Chcete-li, aby vám půjčka opravdu pomohla a naopak vám nepřidělala další starosti, buďte při výběru půjčky důslední. Vždy si bedlivě prostudujte smluvní podmínky a nebudete-li některým pasážím rozumět, poraďte se s odborníkem. Anebo se rovnou zaměřte na produkty od renomovaných společností, které garantují bezpečnou transakci a výhodné podmínky. Jednou z nich je i rychlá půjčka od Emmas Credit s.r.o. Ačkoliv jde o poměrně mladou společnost (půjčky poskytuje od roku 2014), vybudovala si spokojenou základnu klientů, kteří si půjčují opakovaně. Od Emmas Credit napoprvé získáte až 3 000 Kč a na základě budoucí pozice v zákaznickém klubu až 7 000 Kč. Doba splatnosti je volitelná (5 až 30 dní) a peníze získáte již od 30 minut po schválení žádosti. Více na www.emmascredit.cz.

Publikováno: 26. 11. 2015

Kategorie: Půjčky

Autor: Adam

Tagy: emmas credit recenze | rychlá půjčka