Nebankovní hypotéka bez registru: Přímá konkurence bankovní americké hypotéky

nebankovni-hypoteka-bez-registruPotřebujete peníze, ale nevyhovuje vám nabídka bankovních úvěru a hypoték? Pokud se bance vyhýbáte z důvodu záznamu v registru nebo nízké bonity, nezbude vám, než se po vhodném financování poohlédnout v nebankovním sektoru. Efektivním řešením může být nebankovní hypotéka bez registru se stejnými sazbami a splátkami jako americká hypotéka v bance. Jde o jediný nebankovní produkt svého druhu a my vám prozradíme všechny specifické výhody. Situace, kdy banka zamítne žádost o úvěr kvůli záznamům v registru nebo nízké bonity, není příjemná. Nikoliv však neřešitelná. A chcete-li se vyhnout nevýhodným nabídkám, kterých je v nebankovním segmentu nespočet, pak je nebankovní hypotéka jedinou správnou volbou. Finanční prostředky nejsou vázány ke specifickým účelům jako v případě klasického hypotéčního úvěru. Poskytovatel se na nic neptá a je jen na vás, jestli peníze využijete na vylepšení stávajícího bydlení, pořízení nové nemovitosti, vyplacení exekuce či nevýhodné půjčky.

Buďme však trochu konkrétnější. Jaké má nebankovní hypotéka parametry?

Díky nebankovní hypotéce bez registru získáte až 70 % odhadní ceny nemovitosti, kterou budete ručit. Dobrá zpráva je, že se nemusí jednat o nemovitost ve vašem vlastnictví. Prokazování příjmu není zapotřebí, což výrazně urychluje schválení úvěru. Resumé o předběžném schválení dostanete do 24 hodin poté, co poskytovateli zašlete několik fotografií nemovitosti. Splátky jsou stejně nízké jako u bankovní americké hypotéky. Poskytovatel nepožaduje žádné poplatky předem a umožňuje předčasné doplacení úvěru bez jakýchkoliv sankcí. Doba splácení je volitelná, a to až na 30 let.

Co musíte udělat pro získání nebankovní hypotéky?

Stačí, když vyplníte on-line žádost na www.hypotekybezregistru.cz a zašlete poskytovateli úvěru fotografie nemovitosti (dvě fotografie exteriéru a fotografie všech jednotlivých místností).

Publikováno: 23. 10. 2015

Kategorie: Půjčky

Autor: Adam

Tagy: nebankovní hypotéka bez registru