Nebankovní půjčka opravdu pro každého? Ammado!

Rychle pujckyZlaté pravidlo finančních expertů zní – nejlepší půjčka je žádná půjčka. Jenomže život je moc krátký na to, abychom mohli ztrácet čas šetřením na věci, které z nějakého důvodu potřebujeme a je to právě šikovně zvolená půjčka, která nám umožní realizovat své sny mnohem rychleji. Může jít o zařízení do nového bydlení, bezpečnější automobil nebo třeba investici do podnikání. Důvodů, které nás přimějí uvažovat o půjčce, je velmi mnoho a jste-li v podobné situaci i vy, mohla by vám pomoct společnost Ammado CZ. Ta na český nebankovní trh vstoupila teprve nedávno, ale na Slovensku patří k nejoblíbenějším nebankovním půjčkám již dlouho.

Pro které klienty je Ammado půjčka určena?

Půjčka od společnosti Ammado je vhodná pro každého, kdo nemá nárok na bankovní úvěr. Poskytovatel nekontroluje registr dlužníků a nezajímá ho ani bonita. Pokud jste se v minulosti dostali do registru dlužníků, co by rizikový klient, a zároveň nemáte možnost prokázat dostatečně vysoký příjem, máte šanci. Nezáleží na tom, zda podnikáte, jste v domácnosti, nebo na úřadu práce. Nebankovní půjčky od Ammado jsou pro každého, kdo potřebuje menší nebo větší finanční injekci co možná nejrychleji a bez komplikované administrativy.

Kolik si můžete půjčit a na jak dlouho?

Ammado pujcka má dlouhodobý charakter a můžete si půjčit částku od 5 000 Kč do 400 000 Kč na dobu 1 až 7 let. Nebudete si muset zakládat zvláštní účet a platit zbytečné poplatky za jeho vedení. Zároveň vám nezmrzne úsměv na rtech z vysoké úrokové sazby, která je pro nebankovní půjčka typická. Úroky totiž začínají na 9,8 %, což je méně než u některých bankovních půjček. Na co peníze využijete, je jen na vás. Na Slovensku společnost Ammado patří k nejoblíbenějším nebankovním poskytovatelům a redaktoři nezávislého portálu RecenzePozicek.eu půjčku hodnotili velmi kladně. V uživatelské anketě dokonce vyhrála první místo. Chcete-li se o půjčce pro všechny dozvědět další informace, vyplňte kontaktní formulář na www.ammadopujcky.cz a zanedlouho vás kontaktuje některý z operátorů. Ten vám rád odpoví na všechny důležité dotazy a pomůže vám s žádostí. A to vše pěkně z pohodlí domova.

Publikováno: 13. 07. 2014

Kategorie: Půjčky

Autor: Adam

Tagy: ammado půjčka recenze | půjčka pro každého | půjčka pro všechny