Jaké výhody mají půjčky bez registru?

Kratkodoba pujckaSoučasný úvěrový trh nabízí desítky možností, jak si půjčit. Své úvěry nabídnou banky, nebankovní společnosti, ale i soukromé osoby. Ne každá půjčka může být stejně výhodná a ne každá má totožné podmínky. Z hlediska oblíbenosti jasně vedou nebankovní půjčky bez registru. Uvažujete-li nad ní také, podívejte se spolu s námi, jaké má výhody. Nabídne jich skutečně více než dost. Tou první je jistě fakt, že se v průběhu let výrazně snížily své úrokové sazby. Pozitivum pro toho, kdo hledá úvěr primárně výhodný.

Zapomeňte na účtované poplatky

Není to jenom výhoda spojená s úrokovými sazbami. Nás může potěšit i fakt, že došlo k eliminaci jakýchkoliv poplatků. Nemusíte se bát toho, že by vám půjčka bez registru napočítala poplatek za schválení, poskytnutí, nebo vedení půjčky. Požádejte si o ni a přesvědčte se sami! Zároveň budete nadšeni i z toho, že vás nečekají žádné sankční poplatky – spojené třeba s předčasným splacením vašeho úvěru.

Jak vyřídit? Rychle a jednoduše

Podívejme se také na výhody spojené s vyřízením. I zde musíme upozornit na několik klíčových pozitiv. Tím prvním je možnost vyřízení z pohodlí vašeho domova. Není třeba nikam chodit, stejně jako se obejdete bez složité administrativy. Vše proběhne online, za pár minut. Máte tak jistotu, že si berete jeden z nejjednodušších produktů, který na trhu vůbec existuje. Zapomínat nesmíme také na celkovou benevolenci schvalovacího procesu. Jak jsme již zmínili, jde o úvěr bez registru. Co to znamená? Že si ho může bez obav pořídit i ten žadatel, který je v tom bankovním či nebankovním uveden. Zda má záznam, není vůbec kontrolováno. K tomu přidejte i další výhody, jako:
  • Vyřízení do 30 minut přímo na pobočce
  • Poskytnutí půjčky bez nutnosti zástavy (do 150 000 Kč)
  • Nabídka výhodné konsolidace půjček
I to vás přesvědčí o tom, že využitím tohoto úvěrového produktu chybu neuděláte. Využijte ji i vy!

Publikováno: 18. 08. 2015

Kategorie: Půjčky

Autor: Adam