I nebankovní společnosti poskytují kvalitní půjčky

Acema CreditDoby, kdy byly nebankovní půjčky synonymem pro nevýhodné podmínky a hleděli jsme na skrz prsty, jsou dávno pryč. Nebankovní sektor naopak zažívá velmi dobré časy a nabízí stále širší spektrum produktů, které jsou v mnoha ohledech zajímavější než bankovní úvěry. Některé nebankovní půjčky předčí „bankovní klasiku“ rychlejším a méně komplikovaným vyřízením, ale jsou i takové, které mají výhodnější RPSN. Záleží jen na tom, kterého nebankovního věřitele kontaktujete a zda si vyberete vhodný produkt.

Jak překlenout období před výplatou?

Nebankovní půjčky mají mnoho podob a mezi ty nejoblíbenější patří malé nebankovní půjčky známé též jako půjčky do výplaty. Charakterizuje je:
  • menší úvěrový rámec (řádově několik set až tisíc korun)
  • transparentní podmínky (fixní poplatky)
  • krátká doba splatnosti (obvykle 1 – 30 dní)
  • možnost prodloužení za poplatek
O malé nebankovní půjčky lze zažádat online a v případě menších částek dokonce nebudete muset podepisovat smlouvu. Nebankovní společnosti, které tyto typy půjček nabízí, obvykle nevyžadují potvrzení o příjmu a nekontrolují registr. Jedinou nevýhodou těchto půjček je vysoká RPSN. Iinvestujte proto svůj čas do srovnání půjček - ušetříte.

Potřebujete si půjčit více peněz?

Ale co když vám menší obnos nestačí a potřebujete několik desítek nebo dokonce set tisíc? Sáhněte po klasických nebankovních úvěrech! Pod „klasickými“ nebankovními úvěry si můžete představit produkty, které jsou na první pohled velmi blízké bankovním půjčkám. Mají vyšší úvěrový rámec, delší splatnost a mnohem nižší RPSN než malé nebankovní půjčky. I větší nebankovní půjčky jsou dostupné a věřitelé většinou nevyžadují tak vysoký příjem (ovšem pozor, bez potvrzení o příjmu se obejdete pouze v případě nebankovních půjček se zástavou nebo ručitelem) a mnohdy jim nevadí ani negativní záznamy v registru. Záleží však na konkrétních podmínkách, které má každá nebankovní společnost nastaveny jinak. Zde najdete seznam prověřených nebankovních půjček, ze kterého si můžete vybrat tu nejvýhodnější.

Publikováno: 10. 07. 2014

Kategorie: Půjčky

Autor: Adam