Investice

Nenechte své úspory skomírat a investujte je do zlata

Máte volné finanční prostředky a nechcete, aby vám je „sežrala“ inflace? Hledáte nástroj, do kterého můžete bez obav investovat a zachovat tak hodnotu svého kapitálu? Je-li vaší prioritou bezpečnost, zaměřte se na investici do drahých kovů. Zlato a stříbro si dlouhodobě drží svou cenu a již po celá staletí slouží jako uchovatelé hodnot. Prozradíme vám, jaké jsou vaše možnosti a na koho se obrátit.

Investiční zlato můžete nakupovat i online

Drahé kovy lze zakoupit v mnoha podobách, nicméně šperky nejsou příliš likvidní. Je-li vaší prioritou investice, rozhodněte se pro investiční zlato. V praxi jde o zlaté mince, slitky (cihly) a případně i medaile. Ty však, na rozdíl od mincí a slitků nejsou osvobozeny od DPH. Obrovskou výhodou investičních drahých kovů, je vynikající likvidita. Budete-li potřebovat zpět své peníze, bez problémů a velmi rychle zlato prodáte.

U koho nakupovat?

Rozhodnete-li se pro pohodlný nákup investičních drahých kovů přes internet, dejte si záležet na výběru prodejce. My doporučujeme e-shop zlate-mince.cz, který provozuje Pražská mincovna a.s. Prodejce patří ke špičce v České republice a v oblasti prodeje investičního zlata se pohybuje téměř dvacet let-

V žádném případě tedy nejde o neznámého prodejce a nákup je naprosto bezpečný. Samozřejmostí je i odborné poradenství, které ocení každý, kdo se rozhodne investovat od zlata poprvé.

Stále váháte? Přečtěte si o zlatých kovech další informace

Máte pochybnosti o tom, zda se investice do drahých kovů vyplatí? V tom případě nepřehlédněte spoustu zajímavých informací, které najdete přímo na www.prazskamincovna.cz. Dozvíte se o specifických výhodách jednotlivých typů investičních drahých kovů, jejich vlastnostech i historii.

A abychom nezapomněli – zlaté a stříbrné mince mají (oproti slitkům) také sběratelskou hodnotu. Nechte si poradit od odborníků, do které série se vyplatí investovat!

Jak na personalistiku?

Vema je personální informační HR systém pro komplexní řízení lidských zdrojů.

Chytrý smartphone

Nejnovější Apple iPhone 13 předčí vaše očekávání o chytrém telefonu!