Které nebankovní půjčky jsou nejrychlejší?

Čas jsou peníze, říká se. A je to pravda. Občas se dostanete do situace, kdy vás život nepříjemně překvapí a potřebujete ve velmi krátké době získat určitou finanční sumu. Přijde nečekaný nedoplatek za elektřinu nebo plyn, faktura má určité datum splatnosti a vám nezbývá nic jiného, než ji neprodleně zaplatit. Co v takovou chvíli dělat?

U rychlých půjček neztratíte ani chvilku

Efektivním řešením jsou rychlé půjčky. Můžete si o ně zažádat přes internet pomocí online formuláře. Pokud jste u poskytovatele registrovaní a nepůjčujete si poprvé, mnohdy dokonce stačí poslat SMS zprávu.

Jak žádost o úvěr a jeho sjednání probíhá?

  • Zaregistrujete se na stránkách společnosti, vyplníte osobní údaje ve formuláři a odešlete ho.
  • Během krátké doby dostanete odpověď, zda vám byl úvěr přidělen nebo nikoli.
  • Potřebujete k vyřízení žádosti občanský průkaz a telefon. V žádosti uvádíte číslo občanského průkazu, někdy i jeho sken, na telefon dostanete většinou SMS kód, který slouží jako podpis a potvrzení žádosti o úvěr.
  • Někdy musíte odeslat také verifikační platbu ve výši 1 Kč kvůli ověření toho, že vlastníte bankovní účet vedený na své jméno.
  • Jakmile dojde tato platba na účet poskytovatele úvěru, odesílá vám dohodnutý finanční obnos.

Peníze na účtu do 10 minut

Z výše uvedeného postupu je vidět, že sjednání půjčky, jaké poskytuje například Půjčkomat, je velice jednoduché a rychlé. Odpověď na žádost dostanete v podstatě obratem a jakmile SMS kódem potvrdíte žádost o úvěr, poskytovatel vyčká, až pošlete platbu 1 Kč. Ani zaregistrování platby na účtu poskytovatele však netrvá dlouho. Nebankovní společnosti obvykle mívají účty u všech velkých bank, a proto operace převodu v rámci jedné banky probíhá velice rychle. Stejně rychlý je potom i samotný převod peněz. Můžete tak mít požadovanou částku na účtu i do 10 minut od sjednání úvěru.

Publikováno: 10. 08. 2016

Kategorie: Půjčky

Autor: Adam

Tagy: rychlé půjčky