Půjčka s úsměvem - transparentní nebankovní půjčka bez registru

AcemaDostat se do komplikované finanční situace není složité. Otázkou je, jak z ní vybruslit? Schází-li vám finanční prostředky na zařízení domácnosti, opravu automobilu nebo úhradu závazků, požádejte o půjčku. Ale co když vás brzdí negativní záznam v registru dlužníků? V takovém případě vám banka nepůjčí ani korunu, nicméně stále můžete zkusit štěstí v nebankovním sektoru. Dnes vám představíme Půjčku s úsměvem, v rámci které můžete zažádat až o 170 000 Kč.

Bezpečná, rychlá a transparentní nebankovní půjčka

Počet dostupných nebankovních půjček se stále zvyšuje, ale někteří věřitelé kladou na zájemce nemalé nároky. Půjčka s úsměvem je jiná – je transparentní, rychlá a nabízí rozložení splátek až na 7 let. Parametry nebankovní půjčky jsou následující:
  • úvěrový rámec ve výši od 4 000 Kč do 170 000 Kč
  • doba splatnosti od 12 do 84 měsíců
  • bez ručení a zástavy
  • bez poplatku předem
  • pohodlné vyřízení online
Z výše uvedených parametrů je zřejmé, že jde nejde o typickou krátkodobou půjčku, kterou byste museli splatit jednorázově. Naopak si sami zvolíte počet splátek tak, aby vyhovoval vašemu rozpočtu. A protože se jedná o neúčelovou půjčku, budete moct peníze využít na cokoliv.

Jak o půjčku zažádat?

Proces vyřízení půjčky vás mile překvapí. Stačí, když odešlete nezávazný poptávkový formulář a vyčkáte, až vás kontaktuje přidělený obchodní zástupce. Ten vám vysvětlí vše potřebné a seznámí vás s podmínkami půjčky. Budete-li souhlasit a splníte-li schvalovací podmínky, obratem získáte požadovanou částku. Produkt patří mezi tzv. půjčky ihned na účet, takže nebudete muset čekat několik dní jako v případě jiných úvěrů.

Pro koho je půjčka s úsměvem určena?

Půjčka s úsměvem je vhodná pro zaměstnané osoby, ale také pro OSVČ či důchodce. Tedy pro všechny žadatele, kteří mohou doložit pravidelný příjem. Pokud vás kvalitní nebankovní úvěr zaujal, přečtěte si o něm více na www.pujckasusmevem.cz.

Publikováno: 13. 08. 2014

Kategorie: Půjčky

Autor: Adam

Tagy: půjčka s úsměvem | půjčka s úsměvem diskuze