Není regál jako regál. Vyberte si správný typ

Alfou a omegou efektivního řízení skladu je pořádek. Ale jak docílit stavu, kdy se pracovníci okamžitě zorientují mezi naskladněným materiálem a zbožím? Poměrně snadno – pomocí vhodně zvolených regálů. Pokud máte pocit, že ve vašich skladových prostorách panuje chaos, případně se je teprve chystáte vybavit, budou se vám hodit následující tipy. Společně s odborníky na regály a přepravky ze STORAGE CZ jsme pro vás připravili návod, jak vybrat regál s ohledem na plánované využití.

Paletové regály

Paletové regály jsou nedílnou součástí většiny skladů. Jak napovídá název – jsou určena pro skladování zboží na paletách. Regály jsou přizpůsobeny pro VZV, bez kterých není možné manipulovat s paletami, a to především ve vyšších úrovních.

Policové regály

Když chcete mít zboží a materiál na dosah ruky, pořiďte si policové regály. Výšku, šířku a hloubku přizpůsobíte danému prostoru a zároveň si zvolíte rozložení jednotlivých polic s ohledem na povahu skladovaných předmětů.

Regály na pneumatiky

Kam s pneumatikami vaší firemní flotily? Ideálním řešením je uskladnění v regálech, které jsou koncipovány s ohledem na zachování jejich životnosti a snadnou manipulaci. Regály na pneumatiky vám ušetří spoustu tolik potřebného místa.

Obchodní regály

Sháníte regály, ve kterých budete moct vystavit zboží pro zákazníky, případně v nich prezentovat portfolio? Slouží k tomu tzv. obchodní regály.

Regály na míru

Kam se zbožím, jehož charakteru nevyhovuje žádný standardizovaný typ regálu? I v takovém případě je řešení prosté – nechte si vyrobit regály na míru. Na storagecz.cz najdete online návrhář, do kterého zadáte všechny důležité parametry a vytvoříte si regál odpovídající specifickým požadavkům. Snadno, rychle a z pohodlí kanceláře. Anebo se obraťte na odborníky ze STORAGE CZ a nechte si poradit.

Publikováno: 10. 03. 2019

Kategorie: Podnikání

Autor: Adam