Ochutnejte výhody Smart půjčky

Poskytovatelem Smart půjčky byla do května roku 2013 akciová společnost Smart Capital, která spadala pod nadnárodní společnost Smart Corporation. Zaměřovala se na poskytování úvěrů široké škále zákazníků. Od května 2013 však Smart půjčka změnila svého poskytovatele. V současné době vám tento oblíbený nebankovní produkt nabízí společnost JET Money s.r.o. se sídlem v Olomouci. Podstata této půjčky však zůstává stále stejná.

Smart půjčka

Smart půjčka je rozšířeným finančním produktem. Patří mezi nebankovní půjčky bez registru. To znamená, že při schvalování půjček poskytovatel nekontroluje schopnost splácet žadatele v databázi dlužníků. Dává tak příležitost lidem, kterým jsou možnosti bankovních půjček i některých nebankovních zcela uzavřené. Smart půjčka poskytuje půjčky v rozmezí od 5 000 do 50 000 Kč na dobu osmi či třinácti měsíců. Řadíme jí tak mezi krátkodobé produkty. Splácí se pravidelnými měsíčními splátkami. Peníze si půjčujete na libovolný účel, který nesdělujete. Finanční produkt se hodí na refinancování. V rámci Smart půjčky nemusíte složitě prokazovat svou bonitu, akorát v případě, že ji nemáte, budete potřebovat spoludlužníka. Chcete-li získat Smart půjčku, je nutné splnění jednoduchých podmínek. Těmi jsou pravidelný měsíční příjem a věk nad osmnáct let. Podmínka pravidelného příjmu neurčuje, z čeho má stálý měsíční příjem plynout. Šanci na půjčku mají nejen zaměstnanci či OSVČ, ale také důchodci a ženy na mateřské dovolené. Pokud uvedené podmínky splňujete, stačí vyplnit online dotazník, připravit si občanský průkaz a druhý doklad totožnosti a půjčka vám bude v krátké době vyřízená. Obchodní zástupce vám donese peníze z půjčky domů. Výplata je v hotovosti, což také vyřízení půjčky urychluje.

Hlavní přednosti Smart půjčky

Hlavními přednostmi Smart půjčky je její jednoduchost, nenáročnost na vyřízení ani prokazování bonity a snadná dostupnost. Jistě oceníte i to, že použití peněz není vázáno na žádný konkrétní účel, ale klienti jako výhodu vyzdvihují i osobní přístup obchodních zástupců, kteří se snaží nastavit zákazníkovi produkt na míru. Budete-li Smart půjčku řádně splácet, můžete také využít možnosti refinancování půjčky. Mnozí si tak Smart půjčku sjednávají opakovaně.

Publikováno: 24. 08. 2013

Kategorie: Půjčky

Autor: Adam

Tagy: smart půjčka