Podnikání

Pamětní mince a medaile: Skvělá motivace i odměna

Hledáte způsob, jak své zaměstnance vybičovat k lepším výkonům? Motivujte je! Pracovník, který má pod krkem nůž, sice po určitou dobu vyvine větší úsilí než obvykle, ale pravděpodobně v presu příliš dlouho nevydrží. Navíc si vysloužíte status tyrana a ostatní se na vás budou dívat skrz prsty. Mnohem efektivnější je pozitivní motivace formou odměn. Nemusí se přitom jednat o odměny finančního charakteru – věnujte svým podřízeným dárky, kterými jim dáte najevo, jak jsou pro firmu důležití. Jasnou volbou jsou pamětní mince a medaile.

Vžijte se do role podřízeného, který již několik let svědomitě plní vaše úkoly. Vždy včas a do puntíku. Udělalo by vám radost, kdyby vám šéf vyjádřil díky prostřednictvím pamětní mince? Určitě ano. Je statisticky dokázáno, že takto odměňovaní zaměstnanci mají mnohem větší chuť do práce, jsou loajálnější a spokojenější.

Nezbývá, než se poohlédnout po někom, kdo vám pamětní mince a medaile vyrobí. Nechcete-li si utrhnout ostudu, vyžadujte kvalitní materiály a precizně zpracované detaily. Výrobek by měl vypadat reprezentativně a ne jako laciná pouťová cetka.

V tomto směru vám podají pomocnou ruku odborníci z VICTORIA AG-Art s.r.o., se kterými dlouhodobě spolupracují významné firmy, rezorty ministerstev (např. Prezidentská kancelář, Vláda ČR…), Olympijský výbor, sportovní svazy a další organizace.

Portfolio českého výrobce zahrnuje pamětní medaile, sportovní ceny, vyznamenání i doplňkový sortiment v podobě kazet, dárkových krabiček, kovových přívěsků, spon na kravaty a buttonů. Nechybí ani odznaky, jmenovky na oděv a náramky ze silikonu.

Pokud si nevíte rady s designem, nechte to na bedrech zkušených grafiků z VICTORIA AG-Art. Postarají se o to, aby výsledek odpovídal vašim představám. Ať už vám jde o odměnu za zásluhy, nebo motivaci, pamětní mince a medaile účel stoprocentně splní. Aktuální katalogy najdete na razene-medaile.cz.

Jak na personalistiku?

Vema je personální informační HR systém pro komplexní řízení lidských zdrojů.

Chytrý smartphone

Nejnovější Apple iPhone 13 předčí vaše očekávání o chytrém telefonu!