Zaimo půjčka – recenze rychlé online půjčky do 25 000

zaimo-pujcka-recenzeNa trhu se objevila nová rychlá online půjčka s názvem Zaimo a okamžitě vzbudila pozornost spotřebitelů. V rámci dnešní recenze vám prozradíme, za jakých podmínek můžete tento nebankovní úvěr získat a v čem tkví jeho největší výhody. Zaimo půjčka spadá pod mezinárodní technologickou společnost Kreditech, která má za cíl vytvořit transparentnější a přívětivější úvěrové produkty. K tomu mají sloužit moderní technologie, sofistikované systémy a zázemí zkušených expertů. V České republice půjčku nabízí společnost Kredito24 s.r.o. Zaimo půjčku charakterizuje několik vlastností – rychlost, jednoduchost, transparentnost, ale také přísná schvalovací kritéria. Cílem společnosti Kreditech bylo vytvořit úvěrový produkt na míru, jehož vyřízení nebude složitější než nákup bot. Úvěr, o který budete moct zažádat kdykoliv a jehož schvalování bude podléhat důmyslnému automatickému systému. Na druhou stranu však Zaimo půjčka rozhodně není pro všechny. Neplatící klienti nejsou pro společnost přínosem a proto je, na rozdíl od mnoha jiných nebankovních subjektů, nevyhledává. Vraťme se však samotné Zaimo půjčce a jejím parametrům:
  • úvěrový rámec činí 1 000 až 25 000 Kč
  • doba splatnosti je 2 až 12 měsíců
Obrovská výhoda Zaimo půjčky spočívá v rychlosti vyřízení. Celý proces trvá jen krátkou chvíli a peníze můžete mít k dispozici do 15 minut od podání žádosti. Výši půjčky a dobu splatnosti si lze zvolit dle aktuální potřeby a co je nejlepší, nezaskočí vás žádné „skryté“ poplatky. Na rozdíl od mnoha konkurenčních poskytovatelů rychlých nebankovních půjček se navíc nezvyšuje RPSN s každým dalším úvěrem. Rozhodnete-li se požádat o Zaimo půjčku, ušetříte spoustu času a nebude muset posílat potvrzení o příjmu. Jedinou podmínkou je úhrada 1 Kč na účet poskytovatele – jde o bezpečnostní opatření, které slouží k ověření identity žadatele. Shrnuto a podtrženo, Zaimo půjčka patří mezi kvalitní nebankovní půjčky, které spotřebitelům opravdu pomáhají.
Pomohla vám naše recenze Zaimo půjčky? Máte s tímto rychlým online úvěrem nějaké zkušenosti? Podělte se s námi do diskuze!

Publikováno: 11. 06. 2014

Kategorie: Půjčky

Autor: Adam

Tagy: zaimo půjčka diskuze | zaimo půjčka názory | zaimo půjčka recenze