Prověřené nebankovní půjčky od 4 do 150 tisíc

HappyPotřebujete peníze, ale máte pocit, že byste v bance s žádostí o půjčku neuspěli? V nebankovním segmentu je jich dostatek, věřitele však budete muset vybírat s o to větší opatrností. Našli jsme pro vás několik produktů od prověřených nebankovních společností, které působí pod záštitou České leasingové a finanční asociace. Můžete proto počítat s transparentními a na nebankovní poměry velmi výhodnými podmínkami. Úvěry jsme seřadili vzestupně, dle výše úvěrového rámce.

Půjčka od Provident

Společnost Provident Financial s.r.o. sklidila mnohá ocenění a jde o jednoho z nejsolidnějších poskytovatelů vůbec. Výše Provident půjčky se pohybuje mezi 4 000 kč až 50 000 Kč se splatností 45 nebo 60 týdnů a peníze lze využít na cokoliv. Půjčky jsou poskytovány hotovostně nebo převodem na účet. V případě hotovosti však počítejte s poměrně vysokým příplatkem, se kterým budete seznámeni před podpisem smlouvy. Dostanete-li se do finančních potíží, nezapomeňte kontaktovat obchodního zástupce, který vám půjčku zprostředkoval. Situaci vám pomůže vyřešit a v krajním případě krátkodobě sníží výši splátek. Podmínkou je alespoň minimální příjem.

Půjčka od Home Credit

Ani Home Credit a. s. není třeba představovat, působí na našem trhu 1997 a jakožto člen skupiny PPF zaručuje stabilní zázemí nadnárodní finanční společnosti. Home Credit půjčka od 10 000 Kč do 150 000 Kč je neúčelová a i přes poměrně vysoký úvěrový rámec není potřeba ničím ručit. Doba splatnosti je 60 až 84 měsíců, vyřízení půjčky je zdarma a peníze lze získat hotově nebo převodem na účet. Stejně jako v případě Provident půjčky budete muset prokázat bonitu.

Půjčka od Cofidis

Posledním úvěrem, o kterém bychom se rádi zmínili, je půjčka od společnosti Cofidis s. r. o.. V případě Cofidis půjčky si lze půjčit 20 000 Kč až 300 000 Kč a to bez ručitele. Vyřízení je skutečně bleskové a k posouzení žádosti dojde již od 10 minut po jejím odeslání. Peníze jsou odeslány do 48 hodin od konečného schválení. Doba splatnosti je variabilní a v závislosti na výši úvěru činí až 84 měsíců. Nezbytnou podmínkou je plnoletost a potvrzení o výši příjmů.

Publikováno: 25. 04. 2013

Kategorie: Půjčky

Autor: Adam

Tagy: cofidis půjčky | Home Credit půjčka | provident půjčky