Půjčky a úvěry

Potřebujete peníze? Zástavou auta můžete získat až 80 % jeho ceny!

Jak si počít v případě, kdy vám kvůli záznamu v registru nepůjčí v bance? Pokud jste se dostali do složité finanční situace, kterou nelze vyřešit jinak než půjčkou, můžete dát do zástavy auto. Stačí se obrátit na společnost Zastavuz – ta vám pomůže i v případě, že se bez vozidla neobejdete.

Velkou výhodou půjčky v autozastavárně je fakt, že budete ručit pouze vozidlem a nevzniknou vám žádné další závazky. Autozastavárna Zastavuz dbá na transparentní jednání a nic před zákazníky netají. Podle toho, zda budete chtít automobil nadále využívat, si vyberete odpovídající formu zástavy. Vaše auto může zůstat na hlídaném parkovišti (Money & Store) nebo s ním odjedete (Money & Drive).

Zástava typu Money & Store je vhodná pro každého, kdo preferuje nižší úroky a zároveň se bez automobilu obejde. K dalším výhodám tohoto úvěru patří flexibilita a volitelná délka splatnosti. Poskytovatel půjčky se o vozidlo postará – zajistí non-stop monitoring a all-in pojištění.

Varianta Money & Drive je zajímavá pro zákazníky, kteří potřebují hotovost, mohou vozidlem ručit, ale chtějí ho i nadále využívat. Oproti Money & Store je úročení vyšší.

Zastavit automobil a získat půjčku je rychlé a jednoduché. Nemusíte mít obavy z náročného administrativního procesu – stačí, když se dostavíte na pobočku, necháte pracovníky, aby provedli odhad ceny vozu a do 60 minut obdržíte hotovost ve výši až 80 % hodnoty auta. Předmětem zástavy mohou být také jiné dopravní prostředky – třeba motocykl nebo letadlo.

Autozastavárna Zastavuz působí v rámci celé České republiky. Krátkodobé financování je vhodné pro soukromé osoby i podnikatele. Dceřinná společnost ITC INTERNATIONAL TRADING SE jedná diskrétně, individuálně a seriózně. Další informace najdete na webu půjčky zastavuz.cz.

Jak na personalistiku?

Vema je personální informační HR systém pro komplexní řízení lidských zdrojů.

Chytrý smartphone

Nejnovější Apple iPhone 13 předčí vaše očekávání o chytrém telefonu!