Omega půjčka - potřebujete peníze do 30 minut?

Omega pujckaNabídka bankovních a nebankovních úvěrů se už dávno neomezuje jen na produkty s vyšším úvěrovým rámcem. Zatímco v minulé dekádě měli zájemci o drobnější obnos smůlu, dnes si mohou vybrat mezi spoustou takzvaných mikropůjček. Jde o úvěry ve výši několika tisíc korun s krátkou dobou splatnosti. Jeden z nich vám dnes představíme a prozradíme jeho největší výhody.

Jaká je Omega půjčka do 10 000 Kč?

Potřebujete peníze do 30 minut a vystačíte si s menší částkou? V tom případě je Omega půjčka, kterou nabízí Dollar Financial Czech Republic s.r.o. právě pro vás. Na první pohled jde o „klasický mikroúvěr“, ale na rozdíl od většiny konkurenčních půjček má jednu podstatnou výhodu – napoprvé si totiž můžete půjčit až 4 500 Kč! Výše úvěrového rámce činí 500 Kč až 10 000 Kč, ale na horní hranici dosáhnete pouze při opakované žádosti. Nicméně ani 4 500 Kč, které vám věřitel půjčí již napoprvé, nezní vůbec špatně. Můžete si vybrat mezi 15ti a 30ti denní splatností a nečeká vás komplikované počítání úrokové sazby. Omega Půjčka je zpoplatněna fixními poplatky, které závisí na délce splatnosti a výši půjčky. Při 15ti denní splatnosti vám věřitel naúčtuje 100 Kč za každou vypůjčenou pětistovku a při 30ti denní splatnosti počítejte s poplatkem 150 Kč (opět za každých vypůjčených 500 Kč). RPSN je sice poměrně vysoká, ale v segmentu mikropůjček jde o běžnou praxi. Omega půjčka se nijak nevymyká průměru a s podobnou roční procentuální sazbou nákladů musíte počítat i u ostatních půjček tohoto typu.

Rychlé a bezproblémové vyřízení

Omega půjčka je půjčka bez doložení příjmů, ale přesto ji nedoporučujeme těm, kteří pravidelný příjem nemají. Datum splatnosti jde naštěstí odložit a to až o 60 dní (pozor – prodloužení je zpoplatněno). Vyřízení je bleskové a velmi jednoduché – stačí vyplnit formulář na www.omegapujcka.cz, který vám okamžitě vypočítá celkovou splatnou částku a datum úhrady. VOP a Smlouvu o půjčce obdržíte mailem a prostřednictvím SMS zprávy autorizační PIN kód. Posledním krokem je zaslání symbolické 1 Kč ve prospěch věřitelova účtu, což je bezpečnostní opatření, díky kterému si věřitel ověří vaši identitu. V pracovní dny (po – pá) obratem obdržíte požadovanou hotovost přímo na vámi uvedený bankovní účet. Zdá se vám to příliš snadné? Ale přesně taková expres půjčka od Dollar Financial Czech Republic je. Jde o ideální řešení nedostatku financí před výplatou a může ho využít každý, kdo nemá zápis v registru dlužníků.