Víme, u koho nakupovat investiční zlato

O tom, že zlato patří mezi neatraktivnější dlouhodobé investice jsme již psali v minulosti. Dnes bychom vám rádi představili někoho, kdo se dlouhodobě zabývá jeho prodejem. Jde o německou společnost BESSERGOLD GmbH, která otevřela i pražskou pobočku. Najdete ji na Václavském náměstí a navštívit ji můžete nejen v průběhu předepsané pracovní doby, ale i kdykoliv jindy dle domluvy. Nemáte-li do Prahy cestu a navíc preferujete nákup investičního zlata z pohodlí domova, navštivte webový stránky bessergold.cz a vše vyřiďte online.

Proč nakupovat investiční zlato od BESSERGOLD?

Společnost BESSERGOLD se prodejem (a výkupem) investičního zlata, ale i jiných populárních drahých kovů jako je stříbro, platina či palladium, zabývá mnoho let a prodává výhradně investiční zlato, slitky a mince od dodavatelů figurujících na seznamu Good Delivery List, čímž je zajištěna celosvětová likvidita. V případě, že máte v plánu nákup investičního stříbra, zavítejte na pobočku v Drážďanech a nakupujte za ceny s o 7 % nižším DPH. Díky propracovanému systému můžete na webu bessergold.cz sledovat ceny drahých kovů na základě aktuální spotové ceny na komoditním trhu a aktuálního kurzu české koruny a eura. Aktualizace probíhá každých 10 minut a kupní cena je ta, za kterou vložíte zboží do nákupního košíku. Rozhodnete-li se k nákupu v kanceláři, počítejte s cenou, kterou během vaší návštěvy fixuje výrobce.

Způsoby platby

Za nákup lze platit předem prostřednictvím bankovního převodu (zboží bude odesláno jako pojištěné cenné psaní či balík) nebo hotově a to až do zákonem stanovené částky 350.000,- Kč. Minimální hodnota objednávky činí 10.000 bez DPH nebo 500 € bez DPH. Některé mince je možno odebrat pouze v předepsaném minimálním množství kusů, na což budete během objednávky upozorněni. Další důležité informace najdete přímo na webu společnosti. Pokud vás investice do zlata zaujala, neváhejte.

Publikováno: 17. 01. 2013

Kategorie: Investice

Autor: Adam