Investice

Víme, u koho nakupovat investiční zlato

O tom, že zlato patří mezi neatraktivnější dlouhodobé investice jsme již psali v minulosti. Dnes bychom vám rádi představili někoho, kdo se dlouhodobě zabývá jeho prodejem. Jde o německou společnost BESSERGOLD GmbH, která otevřela i pražskou pobočku. Najdete ji na Václavském náměstí a navštívit ji můžete nejen v průběhu předepsané pracovní doby, ale i kdykoliv jindy dle domluvy. Nemáte-li do Prahy cestu a navíc preferujete nákup investičního zlata z pohodlí domova, navštivte webový stránky bessergold.cz a vše vyřiďte online.

Proč nakupovat investiční zlato od BESSERGOLD?

Společnost BESSERGOLD se prodejem (a výkupem) investičního zlata, ale i jiných populárních drahých kovů jako je stříbro, platina či palladium, zabývá mnoho let a prodává výhradně investiční zlato, slitky a mince od dodavatelů figurujících na seznamu Good Delivery List, čímž je zajištěna celosvětová likvidita. V případě, že máte v plánu nákup investičního stříbra, zavítejte na pobočku v Drážďanech a nakupujte za ceny s o 7 % nižším DPH.

Díky propracovanému systému můžete na webu bessergold.cz sledovat ceny drahých kovů na základě aktuální spotové ceny na komoditním trhu a aktuálního kurzu české koruny a eura. Aktualizace probíhá každých 10 minut a kupní cena je ta, za kterou vložíte zboží do nákupního košíku. Rozhodnete-li se k nákupu v kanceláři, počítejte s cenou, kterou během vaší návštěvy fixuje výrobce.

Způsoby platby

Za nákup lze platit předem prostřednictvím bankovního převodu (zboží bude odesláno jako pojištěné cenné psaní či balík) nebo hotově a to až do zákonem stanovené částky 350.000,- Kč. Minimální hodnota objednávky činí 10.000 bez DPH nebo 500 € bez DPH. Některé mince je možno odebrat pouze v předepsaném minimálním množství kusů, na což budete během objednávky upozorněni. Další důležité informace najdete přímo na webu společnosti. Pokud vás investice do zlata zaujala, neváhejte.

Jak na personalistiku?

Vema je personální informační HR systém pro komplexní řízení lidských zdrojů.

Chytrý smartphone

Nejnovější Apple iPhone 13 předčí vaše očekávání o chytrém telefonu!