Přehledné srovnání nejžádanějších nebankovních půjček na jednom místě

Srovnani nebankovnich pujcekPotřebujete peníze, ale bytostně nesnášíte vyřizování v bance? Nemáte na to čas, chuť a navíc se bojíte toho, že vám úředník oznámí, že na půjčku nemáte nárok? I to se samozřejmě může stát. Banky se sice v posledních letech snaží konkurovat bankovnímu sektoru i v dostupnosti, ale přesto jsou jejich požadavky poměrně vysoké. U nebankovního věřitele máte vždy mnohem větší šanci, že žádost o úvěr schválí a vy neodejdete s prázdnou. Máte-li z nebankovního úvěru strach, vsaďte na renomované a dlouhodobě působící společnosti. U těch se dočkáte vstřícného přístupu a transparentních podmínek. Nebudete platit vysoké poplatky předem ani ručit majetkem a peníze budete mít k dispozici téměř okamžitě. Zajímá vás, kde si můžete nebankovní půjčky ihned prohlédnout a porovnat jejich parametry? Zkuste to na srovnávacím portálu FajnPůjčka.cz.

Vyberte si kvalitní nebankovní půjčku, která vám opravdu pomůže

Nabídka nebankovních půjček ve velmi pestrá a najdete v ní mikroúvěry s úvěrovým rámcem ve výši několika set korun až tisíců, ale také půjčky ve výši několika desítek až set tisíc korun. Výběr je tedy otázkou vašich požadavků a v neposlední řadě bonitě. Značkové nebankovky totiž v rámci vyšších částek na výši mzdy hledí a pokud vám bude někdo tvrdit, že půjčku dostanete i navzdory tomu, že neprokážete pravidelný příjem, pravděpodobně budete muset ručit majetkem. Vraťme se však k nabídce zmíněného srovnávače. Najdete v ní nejoblíbenější nebankovní půjčky od známých společností jako Profi Credit, Cofidis, Cetelem, CreditOn, Provident, Ferratum a spousty dalších. U žádného produktu nechybí detailní informace, na základě kterých lze půjčky porovnat a vybrat si tu nejvhodnější. Nebankovním půjčkám navíc sekunduje i několik velmi dostupných bankovních úvěrů a je jen na vás, zda nakonec sáhnete po nabídce od České spořitelny, nebo vyhraje Home Credit půjčka.

Chcete stavět, rekonstruovat, nebo jen bydlet lépe?

FajnPůjčka.cz nezapomíná ani na zájemce o hypotéku. Hypotéční úvěry mají vlastní kategorii, která funguje podobně jako hypotéka kalkulačka. Stačí si rozkliknout vybraný produkt a dozvíte se vše o úrokové sazbě, možnosti fixace, délce splatnosti či maximální výši úvěru. Výběr neuspěchejte – vaše správné rozhodnutí vám může v případě hypotéky ušetřit spoustu peněz.

Publikováno: 10. 12. 2013

Kategorie: Půjčky

Autor: Adam

Tagy: fajnpůjčka | fajnpujcka.cz | Home Credit půjčka | nebankovní půjčky ihned