Jak si rychle půjčit peníze?

Expert půjčkaPotřebujete menší nebo větší finanční injekci, ale nemáte čas a chuť na zdlouhavé vyřizování bankovní půjčky? Prozradíme vám, jak si rychle půjčit peníze online. Vybrali jsme pro vás několik prověřených nebankovních půjček, které vám pomohou vyřešit akutní nedostatek peněz a stejně dobře vám poslouží na financování věcí, na které byste museli příliš dlouho šetřit. Jednotlivé tipy jsme seřadili chronologicky podle výše úvěrového rámce.

Kredito24 – rychlá půjčka nejen před výplatou

Hledáte půjčku, která pokryje vaše vaše neodkladné výdaje ještě předtím, než vám na účet dorazí výplata? Půjčka Kredito24 patří k tzv. půjčkám před výplatou, její úvěrový rámec se pohybuje od 1 000 Kč do 12 500 Kč a doba splatnosti trvá 1 až 30 dní. Vše vyřídíte z online během několika málo minut a za vyřízení nezaplatíte ani korunu. Na kalkulátoru předem uvidíte konečnou splatnou částku, podle které se budete moct rozhodnout. Jedinou nevýhodou je vyšší roční procentuální sazba nákladů.

Provident – renomovaná nebankovní společnost s lidským přístupem

Společnost Provident nabízí půjčky ve výši od 4 000 do 80 000 Kč se splatností od 315 do 700 dní. Peníze lze využít na cokoliv a přinese vám je některý z obchodních zástupců již do 48 hodin od vyřízení žádosti. Ručitele potřebovat nebudete, nicméně se neobejdete bez potvrzení o výši příjmu. Provident však nemá tak vysoké nároky na bonitu jako bankovní společnosti a půjčí vám i v případě minimálního příjmu. Celkovou splatnou částku vám vypočítá Provident kalkulačka půjčky.

Cetelem vám půjčí až 1 milion korun

Poslední tip se týká populární nebankovní půjčky od zavedené nebankovní společnosti Cetelem. Ta půjčuje částky od 20 000 Kč až po 1 000 000 Kč a to na dobu od 6 do 120 měsíců. Úroková sazba je srovnatelná s bankovními produkty, ale počítejte s požadavkem na potvrzení o výši příjmu. Cetelem půjčka je vhodná také pro OSVČ, kteří musí doložit daňové přiznání za poslední kalendářní rok.

Tip na závěr

Jak si rychle půjčit peníze již víte, ale co když žádáte o půjčku kvůli obměně vozového parku? Chcete-li ušetřit, zaměřte se na auta z exekuce, jejichž cena se často pohybuje kolem 60 – 70 % běžné odhadní ceny.

Publikováno: 22. 07. 2014

Kategorie: Půjčky

Autor: Adam

Tagy: jak si rychle půjčit peníze