Podnikání

Proč se vám vyplatí firemní stravování? Zlepšíte tím produktivitu zaměstnanců!

Hledáte způsob, jak zvýšit produktivitu svých zaměstnanců v odpoledních hodinách? Není tajemství, že lidé dopoledne pracují mnohem intenzivněji, ale jakmile odbije poledne, příliš se v práci nepřetrhnou. Proč tomu tak je? Spousta lidí se nestíhá najíst, a proto mají v druhé polovině pracovní doby energetický deficit. Ze statistik přitom vyplývá následující: zaměstnanci, kteří pauzu na oběd neignorují, toho stihnou mnohem více než ti, kteří zůstávají v práci i během polední pauzy. Důvody, proč si někteří zaměstnanci oběd upírají, jsou rovnou dva. Ten první je časový – jednoduše se nestihnou přesunout do restaurace. Druhým důvodem jsou finance.

Odborníci na zdravý životní styl se jasně shodují, že dlouhodobé ignorování základní lidské potřeby může vést k řadě zdravotních problémů. Zároveň dodávají, že sytý zaměstnanec je mnohem produktivnější.

Nabízí se však otázka, jak zabezpečit, aby měli zaměstnanci chutné a cenově dostupné jídlo každý den. Pokud je restaurace příliš daleko od kanceláře, případně jsou denní menu v době polední pauzy beznadějně vyprodaná, pak je ideálním řešením firemní stravování.

Většině zaměstnanců se představa firemního stravování zamlouvá. Samozřejmě za předpokladu, kdy zaměstnavatel zajistí levnou a kvalitní stravu. Což může být problém, protože dodavatelé porce často „šidí“.

Na koho se obrátit?

K oblíbeným dodavatelům, kteří si dlouhodobě udržují vysokou kvalitu a nízké ceny, patří ARTER – Cateringový servis. Firma nabízí zachlazená a hluboko zmražená hotová jídla v cca o 10 % větším množství oproti zákonem stanovené normě.

ARTER umožňuje stravování i v rámci sítě kantýn, kde jsou nepřetržitě dostupné všechny druhy jídel. Chcete-li se o službách dozvědět více, pokračujte na http://www.arter.cz/firemni-stravovani.

Jak na personalistiku?

Vema je personální informační HR systém pro komplexní řízení lidských zdrojů.

Chytrý smartphone

Nejnovější Apple iPhone 13 předčí vaše očekávání o chytrém telefonu!