Kde sehnat peníze před výplatou rychle a bez poplatku předem?

Srovnani nebankovnich pujcekŘešíte drobné, leč akutní finanční komplikace a nemůžete čekat do doby, než vám na účet dorazí výplata? Nezoufejte. Existuje hned několik možných způsobů, jak nepříjemnou situaci řešit. Mezi ty nejefektivnější patří specifické krátkodobé půjčky, díky kterým můžete získat peníze do výplaty v rekordně krátkém čase. Samozřejmě se nabízí také alternativy v podobě kontokorentního úvěru a kreditní karty. Zajímá vás, v čem jsou nebankovní půjčky do výplaty lepší a na co si dát pozor při výběru konkrétního produktu?

Co je to půjčka do výplaty?

SMS půjčka před výplatou patří mezi nejvyhledávanější typy nebankovních úvěrů vůbec. Na českém nebankovním trhu se objevila teprve před pár lety, ale okamžitě se dostala do širokého povědomí. Oproti klasickým úvěrům nabízí bezproblémové a rychlé vyřízení, je dostupnější a transparentnější.

SMS půjčka do výplaty má tyto charakteristické znaky:

  • malý úvěrový rámec (stovky až tisíce korun)
  • krátká doba splatnosti (obvykle 1 až 30 dní)
  • pohodlné vyřízení online
  • jasné podmínky
  • bez ručení a zástavy
Krátkodobé půjčky do výplaty jsou nastaveny tak, aby vám vyřízení netrvalo déle než několik málo minut. Nebudete muset na pobočku a vše zvládnete z pohodlí domova. Věřitelé nevyžadují potvrzení o výši příjmu a většinou nekontrolují ani registry dlužníků. Bez obvyklé administrativní zátěže je proces mimořádně krátký a budete mít peníze k dispozici ihned.

A co kontokorent nebo kreditní karta?

Dočasný nedostatek finančních prostředků lze řešit také pomocí kontokorentního úvěru nebo kreditní karty. To jistě, ale jen za předpokladu, že již kreditní kartu či kontokorent využíváte. V opačném případě budete muset podstoupit zdlouhavý administrativní proces v bance. Nevyhnete se dokládání dokumentů potvrzujících bonitu a není jisté, zda splníte všechny podmínky. Kontokorent a kreditní karta vám navíc přetrvají do doby, než je vypovíte a budou vás svádět k tomu, abyste si průběžně půjčovali. Ve finále tak zaplatíte mnohem více než za vhodně zvolenou SMS půjčku.

Jak poznat kvalitní rychlou půjčku přes SMS?

V současné době je k mání široké spektrum SMS půjček, jejichž parametry na první pohled vypadají velmi podobně. Při bližším prozkoumání ale zjistíte, že všechny nejsou tak výhodné a transparentní. Někteří věřitelé záměrně neupozorňují na vysoké poplatky a proto byste si měli dát s výběrem půjčky záležet. Mezi nejvýhodnější rychlé půjčky do výplaty patří rychlá půjčka MUTUO, kterou poskytuje česká nebankovní společnost Mutuo s.r.o.

Recenze Mutuo půjčky

Mutuo půjčka recenzeMutuo půjčka patří mezi nespolehlivější a nejtransparentnější SMS půjčky, což potvrzuje 92 % vracejících se klientů. V porovnání s konkurenčními produkty totiž parametry Muto půjčky vychází mnohem výhodněji a za zmínku stojí i rychlejší vyřízení. Úvěrový rámec ve výši od 1 000 Kč do 5 000 Kč, tedy tak akorát na to, abyste mohli uhradit složenku, zaplatit menší opravu auta nebo cokoliv jiného. Půjčka má neúčelový charakter a je jen na vás, jak peníze využijete. Doba splatnosti činí 22 dní a celkovou splatnou částku vám zobrazí online kalkulátor. Poplatky předem se nekonají a nestihnete-li peníze vrátit včas, můžete si splatnost SMS půjčky ihned až o 2 týdny prodloužit. Napoprvé můžete zažádat o 1 000 Kč a jakmile půjčku splatíte, dostanete přístup k vyšším částkám. Společnost Mutuo s.r.o. ctí zásady zodpovědného úvěrování a vyšší částky poskytuje pouze prověřeným klientům.

Jak zažádat o Mutuo půjčku?

Je to prosté. Stačí, když natavíte požadované parametry a vyplníte kontaktní údaje ve formuláři. V případě schválení přistanou peníze na vašem účtu bez zbytečné prodlevy. Informace o splatnosti obdržíte e-mailem. Pozor, po třetí řádně splacené půjčce dojde k aktivaci slevy ve výši 20 % na každou další půjčku a 20 – 50 % na prodloužení půjčky. Podobné výhody u žádné jiné rychlé půjčky do výplaty nenajdete... Více na www.mutuo.cz.

Publikováno: 25. 08. 2014

Kategorie: Půjčky

Autor: Adam

Tagy: mutuo půjčka recenze | mutuo recenze