Půjčit si můžete i bez doložitelného příjmu. Co byste však měli vědět?

Co si počít v případě, kdy vám rozpočet nabourají nečekané výdaje? Přihodit se může cokoliv a bez „železné rezervy“ budete muset sáhnout po půjčce. V tomto směru je nabídka víc než bohatá – stačí si vybrat banku, vhodný typ úvěru, projít kontrolou registrů a doložit výši příjmu. Ale co když z nějakého důvodu příjem doložit nemůžete? Znamená to snad, že vám nikdo nepůjčí? Pokud se po úvěru poohlédnete u nebankovních společností, peníze budete mít na účtu velmi rychle. Ještě před tím si však přečtěte následující tipy.

Půjčku pouze od prověřeného poskytovatele

Měli byste se nebankovních půjček bát? V minulosti byl nebankovní sektor opředen obavami z podvodů lichvy a nekalých praktik. Na základě nedávných legislativních změn došlo k výraznému zpřísnění byrokracie při sjednávání a mimo jiné také ke stanovení stropu při nesplácení. Z trhu navíc vymizely pochybné společnosti a zůstaly pouze ty, které splnily náročné požadavky ze strany ČNB. Přesto si dejte pozor a důkladně se seznamte se smluvními podmínkami, a to bez ohledu na to, zda je vašim cílem půjčka bez doložení příjmu nebo jiný typ úvěru. Vyhněte se nabídkám ze strany soukromých inzerentů – ti nemají na poskytování půjček licenci.

Snadno a rychle z pohodlí domova

Půjčku bez doložení příjmu najdete například na www.bez-pujcka.cz. Poskytuje ji společnost C Credit a můžete o ni zažádat přímo na webu. Výše půjčky se pohybuje od 5 do 30 tisíc korun a doba splatnosti od 6 do 30 měsíců. Půjčit si může každý - osoba zaměstnaná na HPP, žena na mateřské dovolené i důchodce. Bez doložení příjmů je také nebankovní půjčka pro podnikatele – ideální pomoc pro každého, kdo začíná podnikat a nemá k dispozici daňové přiznání (banky jej vyžadují při posuzování bonity). Veškeré další informace najdete na výše uvedeném webu.

Publikováno: 04. 08. 2017

Kategorie: Půjčky

Autor: Adam

Tagy: nebankovní půjčky pro podnikatele | půjčka bez doložení příjmu