Podnikání

Půjčte si stavební jeřáb – rozšíří možnosti vašeho podnikání

Stavební jeřáby Uplifter pomáhají firmám, ať již jako zapůjčené, nebo koupené. Tato manipulační technika je přizpůsobena používání v interiéru i v exteriéru.

Manipulační technika od profesionálů

Hledáte-li specialisty na manipulační techniku, především stavební jeřáby, oslovte Uplifter. Sortiment jeřábu najdete na webových stránkách https://uplifter.cz/jeraby. Společnost přes 18 let pomáhá firmám s řešením problémů v oblasti manipulace. Sortiment, který společnost nabízí, je nejširší v Evropě. Všechny stroje si lze koupit i pronajmout, včetně obsluhy techniky.

Minijeřáby, mobilní jeřáby, přívěsné jeřáby, mobilní jeřáby – to vše je technika, která pomáhá v průmyslu i řemeslníkům. Oblíbenými jsou japonské minijeřáby MADEA, manipulátory Glaslift GLASSWORKER (vyrobeny německým Uplifter), přívěsné jeřáby AMAK s dosahem až 31 metrů i mobilní jeřáby VALLA s nosností až 40 tun. V sortimentu firmy najdete též vakuová přísavná zařízení pro manipulaci se sklem, kovem, dřevem a dalšími materiály.

Uplifter dodává jeřáby po celé Evropě. V České republice má pobočky v Praze a v Brně.

Co dokáže stavební jeřáb

Nové i použité stavební jeřáby vám firma pronajme i prodá. Vždy k nim dostáváte propracovaný a spolehlivý zákaznický servis. Nejde jen o předprodejní servis, či rady před zapůjčením stroje. Cokoliv k jeřábu potřebujete dodat, dodá vám firma do dvou hodin, ať je to kdekoliv v České republice.

Přestože mluvíme především o stavebních jeřábech, oblíbily si je firmy i v dalších průmyslových oborech. Stavebnictví, strojírenství, automobilový průmysl i armáda, samozřejmě též řemeslníci ­– to všechno jsou zákazníci, kteří manipulační techniku Uplifter používají.

Stavební jeřáb může mít více podob. Uplifter dodává minijeřáby jako stavební jeřáby s nosností do 8 tun a výškou háku 25,5 metrů. Oblíbené jsou mobilní stroje Pick&Carry s nosností do 90 tun a též univerzální přívěsné jeřáby pro všestranné použití právě ve stavebnictví.

Napsat komentář

Klikni a přidej komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Jak na personalistiku?

Vema je personální informační HR systém pro komplexní řízení lidských zdrojů.

Chytrý smartphone

Nejnovější Apple iPhone 13 předčí vaše očekávání o chytrém telefonu!