Recenze: Finpůjčka24.cz - rychlá nebankovní půjčka pro každého

finpujckaOpozdila se výplata? Dorazila vám složenka, kterou jste nečekali? Z malých problémů si nedělejte hlavu. Není nic, na co by nestačila krátkodobá online půjčka. Pokud jste se dostali do zdánlivě neřešitelné finanční situace, ze který by vám pomohlo několik tisíc korun, zkuste to s novou finpůjčkou24. Zajímá vás, v čem je lepší než ostatní půjčky před výplatou?

Bez doložení příjmu a nahlížení do registru

Půjčka před výplatou finpůjčka24 je nastavena tak, aby o ni mohl zažádat téměř každý. Pokud vás odrazuje komplikovaná a časově náročná administrativa, bude se vám líbit. Funguje podobně jako ostatní SMS půjčky a vyřídíte ji z pohodlí domova v několika jednoduchých krocích. Na půjčku máte nárok i v případě, že nemůžete nebo z nějakých důvodů nechcete doložit příjem. Vzhledem k menší výši půjčky nic takového věřitel (JK Financial s.r.o.) nevyžaduje. A co víc – nelustruje ani v registrech dlužníků, což je dobrá zpráva pro každého, kdo v minulosti udělal přešlap vůči smluvním podmínkám jiného úvěru. Obejdete se také bez spoludlužníka a zcela logicky nebudete muset ručit nemovitostí. Shrnuto a podtrženo, finpůjčka24 je velmi dostupná sms půjčka, nicméně přesto si předem spočítejte, zda budete schopni včas splatit dluh.

Parametry půjčky

A teď to hlavní – kolik si můžete půjčit a na jak dlouho? Společnost JK Financial s.r.o. poskytuje finpůjčku24 v rozmezí od 1 000 Kč do 8 000 Kč, bez ohledu na to, zda si žadatel půjčil již v minulosti. Oproti většině konkurenčních půjček před výplatou jde tedy o vyšší částku. Peníze musíte vrátit v rozmezí 7 až 35 dní na účet věřitele.

Jak o finpůjčku24 zažádat?

1. Na kalkulátoru nastavíte částku, kterou si chcete půjčit a dobu splatnosti 2. Vyplníte formulář s registračními údaji a odešlete žádost 3. Věřitel vaši žádost posoudí a jakmile ji schválí, odešle vám peníze Další možnost je vyřízení přes SMS zprávu. Poté, co pošlete SMS v požadovaném tvaru, obdržíte unikátní kód, kterým v další zprávě žádost potvrdíte. Tak co vy na to? Pokud vás nabídka společnosti JK Financial s.r.o. zaujala, požádejte o půjčku na www.finpujcka24.cz. Na webu najdete kompletní smluvní podmínky a další důležité informace.

Publikováno: 11. 11. 2014

Kategorie: Půjčky

Autor: Adam

Tagy: finpůjčka24 recenze