Kvalitní a výhodná půjčka? Třeba od České spořitelny

EuraZvážili jste všechny pro a proti a rozhodli se zažádat o půjčku? Chcete-li předejít zbytečným problémům, tak se při výběru orientujte pouze na prověřené a kvalitní společnosti. Rozlišit je od nedůvěryhodných poskytovatelů půjček, jejichž nabídka hraniční s lichvou, přitom není tak složité. Vyberte si některou z mnoha bank, jejichž činnost kontroluje Česká národní banka, případně jednu z nebankovních společností, které se sdružují v České leasingové a finanční asociaci. Za zmínku stojí Provident, Cetelem nebo Home Credit. I v nebankovní sféře totiž najdete poměrně slušné nabídky, které vám mohou udělat dobrou službu. My se však podíváme na zoubek úvěru, který se již mnoho let těší zdaleka největší oblibě – půjčce od České spořitelny. Zajímá vás, co vám může jeden z největších hráčů na českém finančním trhu nabídnout?

Půjčka od České spořitelny – jaká je?

Půjčka Česká spořitelna je neúčelová a nikomu se nebudete muset zpovídat, za co jste čerpané prostředky utratili. Můžete je využít pro financování bydlení, nákupu spotřebního zboží nebo si dopřát exotickou dovolenou na druhém konci světa. Úvěrový rámec, který se pohybuje od 20 000 do 600 000 Kč, vám toho dovolí poměrně dost. Mezi největší výhody patří jednoduché a bezproblémové vyřízení, ke kterému stačí jediná návštěva pobočky (doporučujeme však o půjčku zažádat online a předem si domluvit termín schůzky). Projdete-li schvalovacím sítem, hned si s sebou odnesete požadovanou částku. Peníze si lze samozřejmě nechat zaslat i na běžný účet. Individuální nastavení splátkového kalendáře potěší každého, kdo vyžaduje nižší splátky a delší dobu splatnosti. Ta může činit až sedm let, ovšem musíte počítat s tím, že čím déle budete úvěr splácet, tím více se přeplatíte na úrocích. Čas od času má Česká spořitelna půjčky v akci, díky kterým můžete splácet mnohem nižší částku i přesto, že si splátky rozložíte na delší období.

Kdo má na půjčku nárok?

Česká spořitelna půjčka patří mezi dostupnější bankovní půjčky, ale přesto se neobejdete bez stabilního příjmu. Na pobočku si s sebou vezměte jeden doklad totožnosti a potvrzení o příjmu (nebo poslední daňové přiznání). O úvěr mohou zažádat také cizinci, kteří mají v České republice povolení k trvalému pobytu. Zapomněli jsme podotknout, že se obejdete bez ručitele a zástavy a samozřejmě si můžete sjednat výhodné pojištění proti případné neschopnosti splácet.