Recenze Simplepůjčky, efektivní a rychlé finanční injekce

SimplepůjčkaDo výplaty zbývá ještě několik dní, ale v peněžence a na účtu nezbývá ani koruna. Znáte to? Do podobné situace se spousta Čechů dostává dnes a denně a i proto stále stoupá obliba takzvaných půjček před výplatou. Tyto rychlé nebankovní půjčky slibují okamžitou finanční injekci, která vyléčí akutní složenku, drobnou opravu auta nebo jiný problém. Otázkou je, po které rychlé půjčce sáhnout, když jich je na trhu nespočet. Nechcete-li riskovat „neviditelné“ poplatky, jděte na jistotu a požádejte o peníze u Simple Money Service s.r.o., která nabízí vlastní půjčku před výplatou pod názvem Simplepůjčka.

Věřitel půjčuje zodpovědně

Sms půjčka Simplepůjčka se na první pohled od konkurenčních produktů neliší. Zásadní rozdíl však tkví v přístupu věřitele, který se řídí zodpovědným půjčováním. Na půjčku mají nárok pouze klienti, kteří nejsou vedeni v registru exekucí a nemají místo bydliště na obecním úřadě. Pokud tyto podmínky splňujete, máte na půjčku nárok, ale v případě první žádosti pouze na poměrnou část.

Základní parametry Simplepůjčky

Výše rychlé půjčky se pohybuje od 1 000 Kč do 10 000 Kč (napoprvé si můžete půjčit až 2 000 Kč) a doba splatnosti od 2 do 30 dní. Což je tak akorát na to, abyste svůj závazek splatili. Možná vás napadlo, že ve vaší situaci můžete zažádat o kreditní kartu nebo kontokorent, ale vyřízení těchto produktů trvá mnohem déle. Splníte-li všechny požadavky ze strany poskytovatele Simplepůjčky, budete mít finanční prostředky na účtu již do druhého dne. Poté, co peníze vrátíte, nebude na vašich bedrech žádný závazek. Kontokorent a kreditní karta vám zůstanou a pravděpodobně je budete využívat i v momentě, kdy je nebudete potřebovat. I navzdory vyšší RPSN tak může půjčka před výplatou vyjít levněji.

Jak vyřídit Simplepůjčku?

Výhoda půjčky ihned od Simple Money Service tkví ve velmi jednoduchém a rychlém vyřízení. Prvním krokem je odeslání online formuláře, zaslání 1 Kč na účet věřitele (opatření, které slouží k ověření vašich údajů) a zaslání ofoceného občanského průkazu. Poté, co věřitel žádost posoudí a schválí, obdržíte požadovaný obnos (peníze vám na účet dorazí do druhého dne). Jakmile půjčku doplatíte, budete o ni moct požádat opakovaně. Zdá se vám to příliš snadné? Ale přesně taková Simplepůjčka je. Jednoduchá, rychlá a transparentní.

Publikováno: 19. 08. 2014

Kategorie: Půjčky

Autor: Adam

Tagy: simple půjčka | simplepůjčka recenze