Stali jste se obětí následků jednání druhé osoby? Máte právo na odškodnění!

Ať už mluvíme o dopravní nehodě, pochybení lékaře v postupu léčby pacienta nebo o pracovním úrazu, následky mohou být katastrofální. Poškozené zdraví i traumatický zážitek nelze nikdy dost adekvátně finančně nahradit. Nicméně určitá výše odškodnění znamená mnohdy možnost nadstandardní lékařské péče, bez které se poškození neobejdou.

Nechte za sebe jednat profesionály

Pokud jste se nepříznivou shodou okolností dostali do situace, kdy chtě nechtě řešíte, kterak získat určitý peněžní obnos za prožitou újmu na zdraví, oslovte odborníky. V současné době existují společnosti, jež vás budou rády a především dobře zastupovat v podobných případech. Možná vás teď napadá, že jste schopni si vyjednat náhradu škody na zdraví sami. Ale efektivní komunikace s protistranami je základem úspěchu. A tou nedisponuje lépe snad nikdo jiný než právníci. Například ti, kteří spolupracují s První zdravotní poradenskou.

Nespoléhejte na solidaritu pojišťoven

Ačkoliv jste pojištěni a čekáte, že v případě potřeby dostanete od pojišťovny adekvátní finanční odškodnění, ne vždy tomu tak je. Nesmiřujte se s ničím menším, než si zasloužíte a navštivte https://www.1zdravotni.cz/cs/sluzby/dopravni-nehody/ . Vymáhání odškodnění po dopravní nehodě patří k těm častějším případům, nicméně stávají se i pracovní úrazy, těžké úrazy dětí a další nepříjemné události.

Nic neriskujete

První zdravotní poradenská se maximálně snaží klientům pomoci. Už proto, že si účtuje odměnu pouze v případě kladně uzavřeného případu. Není třeba se obávat ani placení záloh. První, předběžná konzultace, posouzení případu, probíhá zcela zdarma a klient se už v této fázi seznámí s možnostmi řešení vzniklé situace. Nehody, úrazy a další životní události představují v životě jedince stresovou záležitost. Proč nenechat vyřizování odškodnění na jiných? První zdravotní poradenská vyřídí potřebnou dokumentaci, jedná se všemi zúčastněnými, nabízí řešení sporu mimosoudní i soudní cestou.

Publikováno: 29. 10. 2018

Kategorie: Ostatní

Autor: Adam