Vyberte si to nejlepší. S Ušetřeno to zvládnete i vy!

Srovnání finančních produktůChcete začít využívat finanční produkty, kterých mimochodem přibývá, jako hub po dešti, naplno? Pokud se ve finanční problematice příliš neorientujete a neradi byste při výběru šlápli vedle, dejte na odborníky. Internet je úžasný zdroj informací a o financích se na něm dozvíte téměř všechno. Předtím, než se rozhodnete pro tu či onu půjčku nebo kreditní kartu, si proto udělejte přehledné srovnání, díky kterému si vyberete ten skutečně nejvýhodnější produkt.

Vždy se najde výhodnější produkt než ten, který vám nabízí vaše banka

Skutečně si myslíte, že vám „vaše“ banka řekla celou pravdu a že je zrovna ten její běžný účet tím nejvýhodnějším na trhu? Jediným způsobem, jak to zjistit, je začít srovnávat a v podstatě máte jen dvě možnosti, jak objektivního srovnání docílit. Tím prvním je mravenčí práce, respektive srovnání svépomocí prostřednictvím údajů, které získáte z jednotlivých webů bankovních společností. Mnohem jednodušší a rychlejší jsou ale srovnávací kalkulačky, které najdete na známém srovnávacím portálu Ušetřeno.cz.

Projekt ušetřeno vede tým odborníků, kteří se ve finanční problematice skutečně vyznají a často o ni přednáší i v médiích. Ušetřeno.cz navíc vždy pracuje s aktuálními daty a nemusíte se proto obávat, že by zobrazené hodnoty nebyly založeny na pravdě. Na webu lze srovnat spoustu produktů a nechybí zmíněné účty, ale ani kreditní karty (nechybí portfolio kreditek od Citibank, včetně karty Citi Life, ale ani další dostupné karty od bank i nebankovních společností), neúčelové půjčky či hypotéky.

Půjčka, která vám skutečně pomůže

V případě půjček je objektivní srovnání skutečně na místě. Úroková sazba je totiž jen jedním z mnoha indikátorů, které určují konečnou splatnou částku a roli hrají i další podmínky. Díky Ušetřeno si vyberete úvěr, který přesně vyhovuje vašim požadavkům a ušetříte spoustu peněz, času i nervů. Stejně jako v jiných kategoriích, i zde můžete počítat se všemi prověřenými půjčkami, mezi kterými nechybí ani novinky jako je Repůjčka a jiné zajímavé úvěrové produkty, o kterých jste možná doposud ani netušili...