Získejte finanční odškodnění v plné výši

Odškodnění v plné výšiŽivotní cesty jsou spletité a nikdy nemůžeme vědět, co se nám zítra přihodí. Aby se nám nepříjemnosti v podobě automobilové nehody či újmy na zdraví následkem zanedbané lékařské péče vyhýbaly, se můžeme jenom modlit. Většina z nás vyslyšena není a alespoň jednou za život se újmě nevyhne. Pro všechny, kteří se ocitli v podobné situaci, je malou satisfakcí finanční odškodnění. Jeho výše však většinou ani zdaleka neodpovídá rozsahu způsobené škody a poškozeným tak zbudou oči pro pláč. Pojišťovny a jiní zprostředkovatelé se zkrátka nepřetrhnou a nám nezbývá, než se s žádostí o pomoc obrátit jinam. Máte-li za to, že vám náleží větší náhrada škody, obraťte se na odborníky.

Bezplatná pomoc? To existuje?

Věřili byste tomu, kdyby vám někdo podal pomocnou ruku a nic si za to neúčtoval? V dnešní době spíše sci-fi, v případě projektu bezplatnapomoc.cz, který provozuje společnost Firmus s.r.o., realita. Společnost spolupracuje se zkušenými advokáty, kteří jsou připraveni vám pomoci, ať už se jedná o pracovní úraz, nebo odškodnění dopravní nehody. Vymohou pro vás veškeré nároky, na které máte právo. Spoléhat se na pojišťovnu znamená spokojit se s minimální náhradou škody. Pokusit se vymoct náhradu svépomocí znamená téměř jistý neúspěch. Díky odborníkům získáte odškodnění několikanásobně vyšší.

Kdy můžete využít odbornou pomoc?

Zkušení advokáti vám poskytnou bezplatnou pomoct v případě škody na zdraví, na životě a věcné škody. K úspěšnému vymožení zákonného rozsahu náhrady škody je zapotřebí vynikající znalosti hmotného práva. Je přirozené, že většina z nás potřebné právní povědomí nemá. Dalším předpokladem, kromě hmotněprávní legislativy, je i umění prokázat veškeré tvrzené skutečnosti – tedy ovládat i oblast procesního práva. Shrnuto a podtrženo, bez zkušeného právníka je náhrada škody v plné výši nedosažitelná.

Publikováno: 18. 09. 2012

Kategorie: Ostatní

Autor: Adam

Tagy: náhrada škody | odškodnění dopravní nehody | pracovní úraz