Půjčky a úvěry

Půjčit si můžete i od soukromých investorů. Zvýšená opatrnost je však na místě!

Pujcka od soukromeho investoraDostali jste se do finančních problémů a nedaří se vám najít způsob, jak z nich ven? Zkoušeli jste to v bance a u prověřených nebankovních institucí, ale bylo vám řečeno, že nesplňujete některé z důležitých kritérií pro poskytnutí půjčky? Nevěšte hlavu, stále máte reálnou šanci. K penězům se lze dostat i prostřednictvím soukromých věřitelů, kteří své nabídky inzerují na internetu. Soukromý sektor se sice těší nevalné pověsti, ale budete-li dodržovat několik základních pravidel, neměli byste se při výběru věřitele spálit.

  • Rozhodnete-li se pro půjčku od soukromého investora, v žádném případě nevolejte na předražené telefonní linky. Solidní soukromý věřitel disponuje vlastními webovými stránkami, nebo alespoň e-mailem či běžným telefonním číslem.
  • Nezapomínejte na možnosti, které vám dává internet a vybrané věřitele podrobte důkladné prověrce. Vyhledejte názory a zkušenosti klientů, kteří si již od dotyčné osoby půjčili a v žádném případě nechtějte půjčku od někoho se špatnými referencemi.
  • Během osobní schůzky si důkladně přečtěte předloženou smlouvu a zeptejte se na všechny nejasnosti. Nebudete-li něčemu rozumět, proberte smluvní podmínky se svými nejbližšími. Nebudete-li vám chtít věřitel smlouvu poskytnou nebo vám nezodpoví všechny dotazy, nepůjčujte si od něj.
  • V žádném případě nepodepisujte nevyplněnou směnku nebo smlouvu s chybějícími údaji. Argument, že prázdná místa věřitel doplní později, je nepřípustný.
  • Pamatujte si, že solidní věřitel nevyžaduje za půjčky v řádu tisíců a často ani desítek tisíc ručení nemovitostí.

Budete-li dodržovat všechny výše zmíněné body, jistě si vyberte půjčku, která vám opravu pomůže. Inzerci půjček s množstvím aktualizovaných nabídek najdete na www.bezpoplatku.eu.

Jak na personalistiku?

Tip na přehledný personální informační systém Vema.

Jak na evidenci faktur?

Potřebujete šikovný nástroj pro evidence faktury online? Doporučujeme vyzkoušet bezplatnou službu iDoklad!