Přidejte se mezi spokojené klienty, kteří využuli konsolidace půjček

Konsolidace půjčekO konsolidaci úvěrů je v poslední době velký zájem. Není se čemu divit. Doře zvolené refinancování půjček vám může pomoci lépe zvládat splátky vašich půjček a tím pomůžete vašemu rodinnému rozpočtu.

O konsolidaci půjček

Splácíte více půjček? Pak konsolidace půjček se může týkat i vás. Jde o spojení úvěrů do jednoho, který se vyznačuje výhodnějšími podmínkami, než byly ty současné. Výhodnost spočívá především v tom, že budete platit nižší měsíční splátky, ale také ušetříte za poplatky spojené s úvěrem a budete mít možnost si nastavit i další parametry půjčky.

Někteří využívají refinancování úvěru i tím, že si půjčí další peníze na poplacení jiných záležitostí.

Chcete-li si sjednat konsolidaci úvěrů, rozmyslete se, jestli oslovíte banku či nebankovní společnost. Nebankovní společnosti jsou při schvalování konsolidace benevolentnější a budete tak mít větší šanci, že vám poskytovatel vyjde vstříc, a to třeba i v případě, že vás vaše potíže se splácením dovedly až do registru dlužníků. Nikdy není pozdě na řešení finančních potíží.

Kalkulačka konsolidace půjček

Ještě váháte, jestli využít možnosti refinancování půjčky? Nevyznáte se v tomto produktu a nedokážete si odpověď na otázku, zda se vám to nějak výrazněji vyplatí? S rozhodováním vám pomůže kalkulačka konsolidace půjček. Jde o online nástroj, jehož použití je zdarma. Zadejte si do něj parametry vašich úvěrů a kalkulačka konsolidace půjček vám dá objektivní odpověď, díky které se snadněji rozhodnete.

Konkrétní zkušenost s konsolidací půjčky

Hedvika (24 let): „Zvykla jsem si brát půjčky na různé věci. Říkala jsem si vždy, že splátky zvládnu a je lepší moci užívat věcí hned než čekat, až na ně našetřím. Není to špatný model, ale jak jsem si tak brala půjčky, přestala jsem v nich mít přehled, až jsem jednoho dne zjistila, že celková výše mých splátek je vyšší, než si můžu dovolit. Z této situace jsem byla dost zoufalá. Několikrát jsem nevyšetřila z výplaty a musela jsem si půjčit v rodině či od přátel. Přemýšlela jsem, co se dá dělat, ale říkala jsem si, že asi zpětně už nic. Pak jsem objevila možnost konsolidace úvěrů. Hned jsem si zjistila víc a požádala si o ni. Teď už v půjčkách nemám zmatek. Splácím jen jednu a celkově je tato částka nižší. Potěšilo mě i to, že jsem si mohla vybrat den splatnosti, který se mi hodí víc než ten, jaký jsem měla do této doby.“

Publikováno: 01. 08. 2013

Kategorie: Půjčky

Autor: Adam

Tagy: konsolidace půjček