Půjčky a úvěry

Přidejte se mezi spokojené klienty, kteří využuli konsolidace půjček

Konsolidace půjčekO konsolidaci úvěrů je v poslední době velký zájem. Není se čemu divit. Doře zvolené refinancování půjček vám může pomoci lépe zvládat splátky vašich půjček a tím pomůžete vašemu rodinnému rozpočtu.

O konsolidaci půjček

Splácíte více půjček? Pak konsolidace půjček se může týkat i vás. Jde o spojení úvěrů do jednoho, který se vyznačuje výhodnějšími podmínkami, než byly ty současné. Výhodnost spočívá především v tom, že budete platit nižší měsíční splátky, ale také ušetříte za poplatky spojené s úvěrem a budete mít možnost si nastavit i další parametry půjčky.

Někteří využívají refinancování úvěru i tím, že si půjčí další peníze na poplacení jiných záležitostí.

Chcete-li si sjednat konsolidaci úvěrů, rozmyslete se, jestli oslovíte banku či nebankovní společnost. Nebankovní společnosti jsou při schvalování konsolidace benevolentnější a budete tak mít větší šanci, že vám poskytovatel vyjde vstříc, a to třeba i v případě, že vás vaše potíže se splácením dovedly až do registru dlužníků. Nikdy není pozdě na řešení finančních potíží.

Kalkulačka konsolidace půjček

Ještě váháte, jestli využít možnosti refinancování půjčky? Nevyznáte se v tomto produktu a nedokážete si odpověď na otázku, zda se vám to nějak výrazněji vyplatí? S rozhodováním vám pomůže kalkulačka konsolidace půjček.

Jde o online nástroj, jehož použití je zdarma. Zadejte si do něj parametry vašich úvěrů a kalkulačka konsolidace půjček vám dá objektivní odpověď, díky které se snadněji rozhodnete.

Konkrétní zkušenost s konsolidací půjčky

Hedvika (24 let): „Zvykla jsem si brát půjčky na různé věci. Říkala jsem si vždy, že splátky zvládnu a je lepší moci užívat věcí hned než čekat, až na ně našetřím. Není to špatný model, ale jak jsem si tak brala půjčky, přestala jsem v nich mít přehled, až jsem jednoho dne zjistila, že celková výše mých splátek je vyšší, než si můžu dovolit. Z této situace jsem byla dost zoufalá. Několikrát jsem nevyšetřila z výplaty a musela jsem si půjčit v rodině či od přátel. Přemýšlela jsem, co se dá dělat, ale říkala jsem si, že asi zpětně už nic. Pak jsem objevila možnost konsolidace úvěrů. Hned jsem si zjistila víc a požádala si o ni. Teď už v půjčkách nemám zmatek. Splácím jen jednu a celkově je tato částka nižší. Potěšilo mě i to, že jsem si mohla vybrat den splatnosti, který se mi hodí víc než ten, jaký jsem měla do této doby.“

Jak na personalistiku?

Vema je personální informační HR systém pro komplexní řízení lidských zdrojů.

Chytrý smartphone

Nejnovější Apple iPhone 13 předčí vaše očekávání o chytrém telefonu!