Atraktivní nebankovní půjčky, které teď letí

Rychla pujckaDostali jste se do finanční tísně a hledáte dočasné řešení, které vám pomůže překlenout několik dní nebo týdnů před výplatou? Anebo máte zálusk na nový automobil, ale nemáte dostatečnou hotovost? Připravili jsme pro vás několik tipů na prověřené půjčky, díky kterým získáte potřebný obnos velmi rychle a bez komplikované administrativní zátěže.

Zaplo půjčka

Zaplo.cz patří mezi takzvané rychlé půjčky před výplatou a v současné době se vyplatí jako žádná jiná. Jak by se vám líbila půjčka ve výši až 5 000 Kč, která vás nebude stát navíc ani korunu? Poskytovatel nabízí první půjčku zdarma, čímž boří utkvělou představu o velmi vysoké RPSN nebankovních úvěrů. V případě opakované žádosti můžete zažádat až o 12 500 Kč, nicméně pak již s poplatkem počítat musíte. Zaplo půjčka má splatnost od 7 do 30 dní a nebude-li ji schopni uhradit, jednoduše si termín prodloužíte. Potvrzení o příjmu potřebovat nebudete a peníze můžete využít na cokoliv.

Fajnpůjčka

Pokud vám úvěrový rámec půjčky Zaplo nestačí, pomůže vám FajnPůjčka. Ta nabízí úvěrový rámec od 4 000 Kč do 50 000 Kč s dobou splatnosti na 301 až 406 dní. Úroková sazba je aktuálně na 23,72 %, což je na nebankovní půjčku slušné číslo. K vyřízení budete potřebovat pouze doklady o adekvátním příjmu za poslední tři měsíce. Peníze můžete použít na úhradu složenek, nákupy či cokoliv jiného. Obejdete se bez ručitele a vše zařídíte za několik minut online.

Nejlepší auto půjčka

Na závěr jsme si nechali účelový úvěr, který vám otevře cestu k novému vozu. Nejlepší auto půjčka se pohybuje od 50 000 Kč do 300 000 Kč a doba splatnosti od 6 do 84 měsíců. Nejedná se o leasing a zakoupené vozidlo bude ve vašem vlastnictví. Věřitel vám peníze poskytne i v případě, že nemáte dostatek prostředků na akontaci a na vybrané vozidla dostanete až 50 000 Kč slevu. Vyřízení Nejlepší auto půjčky je rychlé a splníte-li všechna kritéria (věk nad 18 let a roční garance na automobil ze strany autobazaru), nebude vám trvat déle než 10 minut.

Publikováno: 10. 11. 2014

Kategorie: Půjčky

Autor: Adam

Tagy: fajnpůjčka | nejlepší auto půjčka | zaplo