Chcete investovat, ale nevíte, jak na to?

InvesticeDisponujete volným kapitálem a rádi byste se zařadili mezi úspěšné investory? V podstatě si můžete rovnou pogratulovat. Uvažujete správně – neexistuje jediný důvod, proč volný kapitál nezhodnotit, nebo alespoň předejít inflaci. Na druhou stranu připouštíme, že není radno střílet od boku. Pokud se v investičním trhu nevyznáte, nebo jen nemáte část na sledování aktuálního vývoje, mohli byste o své peníze přijít. Ideálním řešením je spolupráce s někým, kdo má s investicemi bohaté zkušenosti. Představa, že své těžce vydělané peníze svěříte „jen tak někomu“, vás může odradit. Společnost, která patří mezi nejvýznamnější obchodníky s cennými papíry se na českém kapitálovém trhu pohybuje již od roku 1993, by ve vás důvěru vzbudit měla. BH Securities a.s. (BHS) se chlubí bohatými zkušenostmi, licencí pro poskytování investičních služeb udělenou ČNB a těší se velmi dobrému jménu. A v čem mohou kvalifikovaní odborníci z BHS pomoci i vám?

Vyberte si strategii, která vám sedne

Vraťme se k vašemu „problému“. Máte kapitál, ale nevyznáte se na kapitálových trzích. Prvním krokem je konzultace s přiděleným manažerem a volba investiční strategie. Je na vás, zda zvolíte konzervativnější přístup a investujete do bezpečných státních dluhopisů či dluhopisů velkých korporací, nebo dynamickou strategii, která spočívá v obchodování s akciemi nebo deriváty. Jak se se vám vede můžete kdykoliv sledovat v rámci webového rozhraní BHS Asset Management přímo na www.bhs.cz. Manager vám na základě vašich požadavků (tedy představ o riziku a očekávaném zhodnocení) vytvoří portfolio, které bude průběžně spravovat. Vy se nebudete starat o nic a svůj čas investujete do záležitostí, které vás baví nebo jim rozumíte.

O své peníze se bát nemusíte

Investice jsou nevyzpytatelné a v dlouhodobém horizontu se může přihodit ledacos. Manažeři z BHS však dění bedlivě sledují a díky letitým zkušenostem dokáží okamžitě reagovat. Svěřené prostředky zhodnotí i v době poklesu nebo alespoň omezí negativní dopad trhu. Momentálně si můžete vybrat mezi šesti typizovaných strategií ve třech různých měnách (české koruny, euro a americké dolary). Portfolia lze navzájem kombinovat a docílit optimální skladby aktiv, která bude vyhovovat vašim požadavkům. Transparentnost zajišťuje zmíněné webové rozhraní (BHS Asset Management) a o všech operacích budete mít okamžitý přehled. Kdykoliv se můžete telefonicky obrátit na některého z portfolio manažerů a případně se dohodnout na osobní schůzce. Není na co čekat, nechávejte své peníze ležet obraťte se na odborníky, kteří se o ně postarají.

Publikováno: 30. 12. 2013

Kategorie: Investice

Autor: Adam

Tagy: akcie | asset management | bhs | cenné papíry | dluhopisy | investice | investiční strategie