Půjčky a úvěry

Ferratum půjčka – recenze, diskuze a zkušenosti

FerratumFinská společnost Ferratum Bank Ltd. poskytuje rychlé krátkodobé půjčky, které poslouží všem, kteří potřebují peníze a jejichž žádost byla bankou odmítnuta. S Ferratum půjčkou si můžete půjčit od 500 až do 12 000 korun. Noví klienti však u první půjčky dosáhnou nejvýše na 3 000 korun. Z druhé strany je první půjčka poskytována zdarma, nemusíte tedy platit navýšení o úroky.

O peníze si můžete zažádat pomocí online formuláře na webových stránkách. Po odeslání žádosti bude půjčka schválena a peníze budou do několika minut odeslány na váš bankovní účet, nebo poštou v podobě složenky. Po schválení půjčky a získání peněz máte na její splacení lhůtu 7 až 45 dní. Ferratum poskytuje i možnost prodloužení splatnosti o dalších 30 dní (2krát až 3krát).

Požadavky kladené na žadatele jsou mnohem mírnější než u tradičních bankovních institucí. Na Ferratum půjčku dosáhne každý občan České republiky ve věku od 21 do 85 let. Dalšími podmínkami jsou vlastnictví bankovního účtu a možnost půjčku řádně splácet. Půjčka je tedy vhodná pro co nejširší okruh žadatelů, například maminky na mateřské dovolené, důchodce i nezaměstnané.

Výhody Ferratum půjčky

  • Rychlost
  • Bez prokazování příjmů
  • Bez ručitele
  • Bez nahlížení do registru dlužníků
  • Možnost předčasného splacení bez navýšení

Nevýhody Ferratum půjčky

  • Vysoká úroková sazba
  • Vysoké RPSN

Zkušenosti

Eva (32):

V půlce měsíce jsme měli nečekané výlohy, nezbývaly nám tedy peníze na placení běžných záležitostí. Zažádali jsme o Ferratum půjčku. Jako noví klienti jsme získali půjčku zdarma. Po výplatě jsme tedy splatili jen to, co jsme si skutečně půjčili. Ferratum půjčku mohu jen doporučit, jde o solidní společnost.

Marek (46):

S půjčkou Ferratum jsem spokojen. Peníze mi byly vyplaceny ihned. K naprosté spojenosti si stačilo přečíst podmínky společnosti a formulářem vypočítané údaje. Ihned jsem věděl, jak vysoký poplatek mám zaplatit.

Jak na personalistiku?

Vema je personální informační HR systém pro komplexní řízení lidských zdrojů.

Chytrý smartphone

Nejnovější Apple iPhone 13 předčí vaše očekávání o chytrém telefonu!