Vybíráme vhodnou nebankovní půjčku

Nebankovní půjčky doslova zaplavují současný trh. Stejně jako v mnoha jiných odvětvích, vyskytují se mezi mini produkty spolehlivé a nespolehlivé. A právě s jejich výběrem vám trochu poradíme, abyste se vlivem špatné volby nedostali do nepříjemné dluhové pasti. Správně využité nebankovní půjčky mohou v mnohém předběhnout i klasické bankovní instituce, ať už se jedná o velikost úrokové sazby, variabilitu a v neposlední řadě také o dostupnost.

Na co si dát pozor…

Určitě se držte osvědčených poskytovatelů. Ti s vysokým kapitálem, letitými zkušenostmi v oboru a stovkami spokojených zákazníků vypovídají o mnohém. A pokud se náhodou ztrácíte v přemíře profesionálních společností, není nic snazšího, než využít nabídky mnoha srovnávacích portálů, které přináší aktuální informace a doporučení.

Smart půjčka vám pomůže v nesnázích

Jestliže vaše nároky na finanční sumy nejsou veliké a pohybují se v rozmezí od 5 000 Kč do 70 000 Kč, bude vám nápomocna populární Smart půjčka. Ta je samozřejmě bezúčelová a spadá pod křídla olomoucké společnosti JET Money s.r.o. K jejím zásadním výhodám patří následující.
  • Peníze jsou poskytovány bez nahlížení do registru dlužníků
  • Nehradíte žádné zbytečné poplatky, jako za zřízení nebo vedení úvěrového účtu
  • Finance obdržíte přímo z rukou pracovníka firmy u vás doma po podpisu smlouvy
  • Dobu splatnosti si můžete rozložit až na 16 měsíců
To je nebankovní půjčka, jež hovoří ve prospěch běžných zaměstnanců, důchodů i matek na mateřské dovolené.

Cofidis půjčka do výše až 500 000 Kč

Jestliže jsou vaše cíle a potřeby daleko vyšší, je čas nahlédnout na produkt, jímž je Cofidis půjčka. Ta je zárukou finanční sumy až 500 000 Kč se splatností na 84 měsíců. To vše s možností předčasného uhrazení závazků, s pojištěním proti schopnosti splácet a bez skrytých poplatků. Tak právě takto vypadají nebankovní půjčky, kterým lze stoprocentně věřit. A pokud budete ostražití a dáte si tu práci, najdete i další úvěry šité na míru.

Publikováno: 08. 12. 2016

Kategorie: Půjčky

Autor: Adam

Tagy: Cofidis půjčka | jak vybrat půjčku | smart půjčka