Hledáte výhodnou bankovní půjčku? Najdete ji u České spořitelny!

Půjčka od České spořitelnyPromysleli jste všechna rizika a vypočítali si, zda váš rozpočet ustojí půjčku? Nechcete-li se upsat k méně výhodným podmínkám některé nebankovní společnosti a jste si jistí svou neposkvrněnou platební morálkou a slušnou bonitou, není jediný důvod, proč byste o úvěr nemohli zažádat v bankovním sektoru. Výběr produktů je skutečně pestrý a jeden z nich vám dnes představíme.

Půjčka od České spořitelny – transparentní a rychlý úvěr

Česká spořitelna půjčka patří mezi nejoblíbenější neúčelové úvěry a může o ni zažádat nejen občan České republiky, ale také cizí státní příslušník, která má na území ČR povolení k trvalému pobytu. Kromě dokladu totožnosti je k vyřízení nezbytné také potvrzení o příjmu, případně daňové přiznání za poslední zdaňovací období. Celá transakce je velmi rychlá a Česká spořitelna půjčky vyplácí ještě v tentýž den, kdy žadatel doloží všechny dokumenty. Zda si peníze vyzvednete v hotovosti na přepážce nebo si je necháte převést na účet, je na vás. Vlastní účet u České spořitelny však je zřízení potřebovat nebudete. Výše úvěrového rámce se pohybuje od 20 do 600 000 Kč a prostředky lze použít na cokoliv. Nikdo po vás nebude vyzvídat účel. Zástava ani ručitel nejsou zapotřebí a to ani v případě maximální výše úvěru. Doba splatnosti je variabilní s maximální délkou 7 let. Samozřejmostí je volitelné pojištění pro případ neschopnosti splácet.

Zažádejte o půjčku z pohodlí domova

Půjčka Česká spořitelna může být vaše dříve než si myslíte. Žádost o půjčku lze podat prostřednictvím online formuláře na webu cspujcka.cz. Po předběžném schválení stačí jedna návštěva pobočky a peníze budete mít k dispozici. Nezapomeňte se podívat na reprezentativní příklady splátek a zvážit, která varianta je pro váš rozpočet nejvhodnější. Česká spořitelna půjčka představuje jeden z nejrychlejších a nejspolehlivějších způsobů, jak získat více než půl milionu pro financování libovolných potřeb. Nečekají vás skryté poplatky a jiné záludnosti, které jsou typické pro méně známé a neprověřené věřitele – a o to přeci u půjčky jde, nebo ne?

Publikováno: 03. 06. 2013

Kategorie: Půjčky

Autor: Adam

Tagy: Česká spořitelna půjčka | půjčka od české spořitelny