Nevoní vám nebankovní sektor a chcete tu nejvýhodnější půjčku? Najdete ji u České spořitelny.

Česká spořitelna půjčkaPravidelně vás informujeme o výhodách a nevýhodách bankovních a nebankovních půjček a čtete-li pozorně, zřejmě jste zaznamenali, že ani nebankovní půjčky nemusí být nevýhodné. Pokud ovšem přesto nemáte k nebankovnímu sektoru důvěru a nebo jednoduše splňujete požadavky, na základě kterých byste neměli mít problém s žádostí o půjčku v bance, není co řešit. Všeobecně platí, že bankovní půjčky JSOU výhodnější a navíc se můžete spolehnout na transparentní a jasně stanovené podmínky. Jednou z institucí, o jejíž produkty je vůbec největší zájem, je Česká spořitelna. A právě na její půjčku se dnes zaměříme. Česká spořitelna je na českém bankovním trhu stálicí a chlubí se největší klientelou (téměř 5,3 milionu zákazníků). Není divu, že právě půjčka Česká spořitelna patří k nejvyhledávanějším bankovním úvěrovým produktům a má opravdu co nabídnout.

I bankovní půjčky lze vyřídit online

Česká spořitelna půjčka má v porovnání s nebankovními úvěry výrazně nižší úrokovou sazbu, ale také delší splátkový kalendář (až 7 let). Kromě toho ji můžete využívat i bez ručitele a zažádat o ni přes internet. Nemáte-li čas a chuť sbírat informace o půjčce na pobočce, nemusíte. Vše, co byste měli před podpisem smlouvy vědět, najdete na webu, kde o půjčku můžete zažádat. Žádost je nezávazná a je jen na vás, zda se po jejím schválení rozhodnete půjčku čerpat či nikoliv. Jediná návštěva pobočky vás čeká v souvislosti s podpisem smlouvy. Peníze obdržíte obratem a to převodem na účet nebo v hotovosti na přepážce. A jaké podmínky musíte splnit? Není jich mnoho, ostatně posuďte sami...

Parametry a podmínky

Česká spořitelna půjčky poskytuje všem plnoletým klientům, kteří mohou doložit pravidelný příjem. Ten musíte prokázat potvrzením, které vám vydá zaměstnavatel, případně daňovým přiznáním za poslední období. Dalším předpokladem je trvalé bydliště v České republice. Česká národnost ale mezi podmínky nepatří – na půjčku mají nárok také cizinci s trvalým pobytem v ČR. Maximální úvěrový rámec je 600 tisíc Kč. (připomínáme, že bez ručitele) a doba splatnosti zmíněných 7 let. Půjčka je neúčelová a můžete ji využít na cokoliv.

Publikováno: 28. 06. 2013

Kategorie: Půjčky

Autor: Adam

Tagy: půjčka od české spořitelny | půjčka od ČS | půjčky od české spořitelny