Hrady, zámky, obřadní síně i kostely jsou minulostí. Snoubenci chtějí svatební stany!

Již od dětských let sní každá dívka o tom, že se stane nevěstou, obleče se do bílých šatů, na hlavu připevní závoj, do rukou vezme kytici a bude za nejkrásnější princeznu. Tento romantický sen se dříve nebo později vyplní každé. Je jen otázkou stylu a vkusu, jak své vdavky pojme a jaké designové prvky a dekorace k tomu použije . Dříve bylo zažité, že se vdavky konaly v kostele nebo v obřadní síni radnice. Dnes doba pokročila natolik, že se oddávající nebojí vydat do parků, na louky, k rybníkům, na hory nebo kdoví kam ještě a nikomu to nepřipadá divné. Svatby pod širým nebem se berou jako samozřejmost. Aby to nebe nebylo zase tak „širé“ a svatebčany nepřekvapil nějaký ten mráček, se jako zázemí užívají svatební stany. Ty lze zakoupit nebo na akci jednorázově vypůjčit. Pronájem svatebních stanů je přitom tou ekonomičtější a výhodnější variantou.

Proč pronajmout?

Snoubence bude v první řadě zajímat pronájem party stanů ceník, kdy je možné garantovat, že stany jsou zapůjčené přímo od výrobce, jsou nejlevnější a současně v nejlepší kvalitě. Částka za jejich zapůjčení je smluvní a lze získat slevu v případě, že si půjčíte více stanů najednou. Díky totožné konstrukci a spojovacím prvkům lze stany libovolně spojovat a vyrobit si tak objekt podle vlastních představ a o potřebné kapacitě. Svatební stany pronájem si rezervujte hned poté, co budete znát termín. Poptávka po nich se stále zvyšuje a přestože výrobce MP Tent má velké kapacity, je lepší mít jistotu, že vybraný stan bude k dispozici. Svatební stany jsou oblíbené pro svou vzdušnost, ale zároveň stabilitu, mobilitu i decentnost, krásu a zároveň funkčnost. Jsou 100% nepromokavé a dokážou zajistit stabilní teplotu uvnitř. V létě se dají otevřít okna nebo dokonce odstranit celou boční část, by byla zajištěna cirkulace čerstvého vzduchu. V zimě se dá stan naopak hermeticky uzavřít a přitopit v něm.

Spokojenost zaručena

Svatební stany jsou k dispozici v rozměrech 6x12 až 8x20 metrů. Jsou tvořeny kovovou konstrukcí s vyztuženou oporou střechy a dodatečným spodním rámem. Plachta je vyrobena z PVC o hustotě textilie 500g/m2. Výška bočních stran cca 2 metry, výška ve štítě 3,10 metru. Objekt má elegantní, půlkruhová okna z folie. Dva hlavní vchody jsou uzavíratelné na zip, s možností srolování a uchycení. Svatební stany se velmi dobře hodí pro nízkonákladové svatby, minimalistické veselky nebo pro obřady v duchu eco-friendly. Trendy v souladu s přírodou zažívají velký boom a můžeme vás ujistit, že budoucnost se nese právě v duchu minimální ekologické stopy.

Publikováno: 22. 09. 2020

Kategorie: Ostatní

Autor: administrator