Hypotéční kalkulačka - cesta k nejvýhodnějšímu úvěru

Hypoteka kalkulackaSníte o vlastním bydlení, ale došli jste k závěru, že si ho z vlastních úspor pořídíte za deset nebo dvacet let? Nehodláte čekat a chcete si splnit sen okamžitě? V tom případě vám nezbývá, než se pokusit o hypotéku. V minulých letech klesly hypotéční sazby na historické minimum a podle finančních expertů se úvěr vyplatí jako nikdy dřív. Disponujete-li adekvátním příjmem a nemáte-li zápis v registru dlužníků, není důvod, proč by hypotéční banka měla vaši žádost zamítnou. Nabízí se však otázka, která hypotéka je ta nejvýhodnější...

Úroky jsou důležité, ale nesmíte zapomínat ani na poplatky

Hypotéka patří mezi nejvýhodnější úvěry vůbec, ale přesto je nezbytné, abyste při jejím výběru zohlednili hned několik kritérií. Výpočet hypotéky není pro laika jednoduchý – roli hraje nejen úroková sazba, na kterou se klienti často nechají nalákat, ale také poplatky a další specifické podmínky.

Chcete ušetřit? Obraťte se na brokery!

Máte z toho hlavu jako balón? Nezoufejte a obraťte se na někoho, kdo vám s výběrem hypotéky pomůže. V zahraničí jsou služby brokerů samozřejmostí a v posledních letech jsou stále populárnější i u nás. Specialisty najdete na FBO.cz (Finanční Broker Online) a v hledání nejvýhodnější hypotéky vám pomůže aplikace s názvem hypotéka kalkulačka. Stačí zadat parametry a obratem vás kontaktuje jeden z brokerů. Hypotéční kalkulačka je nezávazná a poradenství od FBO je zcela zdarma. Zajímá vás, proč by vám někdo pomáhal a nic za to nechtěl? Je to jednoduché, brokeři získávají provize přímo od hypotéčních bank. Vzhledem k velkému objemu nově přivedených klientů navíc získáte hypotéku za mnohem výhodnějších podmínek než za jakých byste úvěr vyjednali na vlastní pěst. Tak na co ještě čekáte? Díky brokerům máte výhodnou hypotéku na dosah ruky. A pokud již úvěr čerpáte, zvažte jeho refinancování. Díky refinancování hypotéky můžete ušetřit spoustu peněz, protože sazby aktuálně nabízených úvěrů jsou výrazně nižší než v minulosti.

Publikováno: 02. 02. 2014

Kategorie: Půjčky

Autor: Adam

Tagy: broker | FBO | hypotéční kalkulačka | hypotéka | hypotéka kalkulačka