Nejoblíbenější malé a středně velké půjčky – které to jsou?

BankaPotřebujete si půjčit menší, nebo naopak větší částku a zaujaly vás výhody nebankovních půjček? Vyřízení je rychlé, administrativní zátěž zanedbatelná, tak proč se jim bránit? Dost možná kvůli vysokým úrokům a nemalým poplatkům, se kterými si většina lidí nebankovní sektor spojuje. Všechny nebankovní půjčky ale v žádném případě nepatří do jednoho pytle - přestože se na nebankovním trhu pohybuje spousta nesolidních poskytovatelů, existuje i celá řada renomovaných společností, které vám nabídnou velmi zajímavé podmínky. Představíme vám zástupce krátkodobých půjček a středně velkých půjček.

CreditON – půjčka, kterou oceníte před výplatou

Společnost Crediton Finance CZ, s.r.o. nabízí krátkodobou půjčku ve výši od 500 Kč do 20 000 Kč. Doba splatnosti se pohybuje od 1 do 40 dní s možností dalšího prodloužení. O půjčku lze zažádat online a k vyřízení nebudete potřebovat potvrzení o výši příjmu ani ručitele. Poskytovatel neprověřuje registr dlužníků a nemáte-li u něj jiné nesplacené dluhy, pravděpodobně žádost schválí. Peníze získáte do 24 hodin převodem na účet. Tip: Pokud vám CreditON půjčka nevyhovuje, můžete vyzkoušet alternativu v podobě Zaimo půjčky, Ferratum půjčky, Kredito24 půjčky, MoneyNow! Půjčky, Omega půjčky nebo půjčky 7.

Home Credit půjčka – když potřebujete půjčit větší částku

Peníze na bydlení, elektroniku nebo na cokoliv jiného – finanční injekci od Home Credit ve výši od 10 000 Kč do 150 000 Kč můžete využít dle libosti. Doba splatnosti může činit až 84 měsíců (zde je k nahlédnutí tabulka splátek HC), čímž nejznámější česká nebankovní společnost konkuruje bankovním úvěrům. Za zmínku stojí i přijatelné úroky a naprosto transparentní podmínky. Připravte se však na to, že budete muset doložit výši příjmů a že si vás věřitel ověří v registru dlužníků. Tip: Nesplňujete-li podmínky pro získání Home Credit půjčky, zkuste úvěry bez registru.

Publikováno: 12. 09. 2014

Kategorie: Půjčky

Autor: Adam

Tagy: crediton recenze | home credit recenze