Půjčky a úvěry

Nejoblíbenější malé a středně velké půjčky – které to jsou?

BankaPotřebujete si půjčit menší, nebo naopak větší částku a zaujaly vás výhody nebankovních půjček? Vyřízení je rychlé, administrativní zátěž zanedbatelná, tak proč se jim bránit? Dost možná kvůli vysokým úrokům a nemalým poplatkům, se kterými si většina lidí nebankovní sektor spojuje. Všechny nebankovní půjčky ale v žádném případě nepatří do jednoho pytle – přestože se na nebankovním trhu pohybuje spousta nesolidních poskytovatelů, existuje i celá řada renomovaných společností, které vám nabídnou velmi zajímavé podmínky. Představíme vám zástupce krátkodobých půjček a středně velkých půjček.

CreditON – půjčka, kterou oceníte před výplatou

Společnost Crediton Finance CZ, s.r.o. nabízí krátkodobou půjčku ve výši od 500 Kč do 20 000 Kč. Doba splatnosti se pohybuje od 1 do 40 dní s možností dalšího prodloužení. O půjčku lze zažádat online a k vyřízení nebudete potřebovat potvrzení o výši příjmu ani ručitele. Poskytovatel neprověřuje registr dlužníků a nemáte-li u něj jiné nesplacené dluhy, pravděpodobně žádost schválí. Peníze získáte do 24 hodin převodem na účet.

Tip: Pokud vám CreditON půjčka nevyhovuje, můžete vyzkoušet alternativu v podobě Zaimo půjčky, Ferratum půjčky, Kredito24 půjčky, MoneyNow! Půjčky, Omega půjčky nebo půjčky 7.

Home Credit půjčka – když potřebujete půjčit větší částku

Peníze na bydlení, elektroniku nebo na cokoliv jiného – finanční injekci od Home Credit ve výši od 10 000 Kč do 150 000 Kč můžete využít dle libosti. Doba splatnosti může činit až 84 měsíců (zde je k nahlédnutí tabulka splátek HC), čímž nejznámější česká nebankovní společnost konkuruje bankovním úvěrům. Za zmínku stojí i přijatelné úroky a naprosto transparentní podmínky. Připravte se však na to, že budete muset doložit výši příjmů a že si vás věřitel ověří v registru dlužníků.

Tip: Nesplňujete-li podmínky pro získání Home Credit půjčky, zkuste úvěry bez registru.

Jak na personalistiku?

Vema je personální informační HR systém pro komplexní řízení lidských zdrojů.

Chytrý smartphone

Nejnovější Apple iPhone 13 předčí vaše očekávání o chytrém telefonu!