Úvěr Obnova od Stavební spořitelny - skvělá šance pro bytová družstva a společenství vlastníků bytových jednotek

Opravy a rekonstrukce nemovitostí patří mezi významné položky, které vždy nepovede financovat pouze z ušetřených peněz a to nejen jednotlivcům, ale i bytovým družstvům nebo společenstvím bytových jednotek. Jedinou možností, jak celou záležitost realizovat bez čekání je využít některý ze specifických úvěrů, který je financování oprav nebo rekonstrukcí určen. Mezi ty zajímavější bezesporu patří úvěr Obnova, součást programu Buřinka od Stavební spořitelny. Ten umožňuje čerpat poměrně vysoký úvěrový rámec a splátky rozložit na poměrně dlouhé období. Na atraktivitě mu přidává nízké úrokové navýšení.

Pevná úroková míra a refinancování současných závazků

Maximální výše úvěru činí 350 000 Kč na jednu bytovou jednotku a primárně slouží pro rekonstrukce a opravy nemovitostí, které jsou ve vlastnictví bytového družstva nebo společenství vlastníků bytových jednotek. Klienti si mohou nastavit až 10tileté období splatnosti s úrokovým navýšením 3,39 % p.a. Další možností je rozložit splátky na 20 let a vyjednat se spořitelnou individuální podmínky. Jedním z taháků Stavební spořitelny jsou také stabilní úroky a to po celou dobu úhrady splátek a bezplatné poradenství. Máte-li již nějaké závazky, které jsou spjaty s bydlením, může se vám hodit možnost jejich refinancování.

S Obnovou budete bydlet rychleji

Vyřizování úvěrů na bydlení bývá zdlouhavé, ovšem v případě Obnovy je tomu přesně naopak. Obejdete se bez zbytečných dokumentů, který celý proces zdržují a vystačíte si s podklady o žadateli, investičním záměru a doložení účelu půjčky. Smluvenou částku lze čerpat najednou nebo postupně proplácet faktury dodavatelů Platebním příkazem přímo na jejich účet. Obnova je konečně dostupný úvěr bez zástavy, díky kterému můžete bydlet lépe mnohem rychleji.

Publikováno: 12. 02. 2013

Kategorie: Půjčky

Autor: Adam

Tagy: Buřinka | Obnova | Obnova Buřinka | obnova od stavební spořitelny | Stavební spořitelna