Půjčky a úvěry

Online mikropůjčky aneb ještě, že máme ten internet

Ne každý má naspořeno bokem, takzvaně na horší časy. Spousta lidí vychází doslova od výplaty k výplatě , případně od rodičovského příspěvku k rodičovskému příspěvku. A nebo od důchodu k důchodu? Vypadá to, že peněz nazbyt nemá nejen produktivní vrstva, ale i maminky na rodičovské dovolené a důchodci. Situace je o to horší, když výplata nebo příspěvek nedorazí včas – účty se samy nezaplatí a nikoho nezajímá, že viníkem je nezodpovědný zaměstnavatel nebo dokonce stát. Osud je nevyzpytatelný a sem tam nám do cesty přihodí rozbitou pračku nebo jiný spotřebič, bez kterého se doma neobejdeme. Co si v také situaci počít? Je nutní sahat po klasickém úvěru kvůli několika málo tisíc?

Úvěr nebo kreditní karta? Zkuste raději mikropůjčku

K vyřešení zapeklité finanční situace mnohdy skutečně postačí pár tisícovek a sahat po úvěru se splatností v řádu minimálně několika měsíců zkrátka není to pravé ořechové. Nabízí se alternativa v podobě kontokorentu nebo kreditní karty, ale i v tomto případě se jedná o dlouhodobou záležitost, která vás bude navíc svádět k neustálému čerpání. Všechny zmíněné formy půjčky mají navíc společné další „negativum“ – věřitelé budou zkoumat výši vašeho příjmu a ne vždy žádost o úvěr schválí. Perfektním řešením pro všechny, kteří potřebují menší obnos se splatností několika týdnů, je proto některá z mikropůjček. Jednou z nich je i Expert půjčka, která nabízí hned několik výhod.

Poznejte výhody Expert půjčky

Expert půjčka patří mezi nejoblíbenější půjčky bez ručitele a lze o ně zažádat z pohodlí domova. Ke sjednání nebudete potřebovat potvrzení o příjmů a celá záležitost vám nezabere více než několik minut volného času. Jednoduše vyplníte online formulář a bezprostředně poté vám věřitel odešle na účet požadovanou částku. Ta se pohybuje v rozmezí 1 000 až 10 000 Kč, pří čemž poprvé si lze půjčit nejnižší možnou částku. V případě, že peníze vrátíte ve stanoveném termínu (21 dní s možností prodloužení o další tři týdny), dosáhnete na částku až 3000. V pořadí třetí půjčka už může dosahovat i maximálního úvěrového rámce. Mezi nezanedbatelné výhody patří i nulové úroky – půjčka je navýšena o fixní poplatek, díky kterému máte okamžitý přehled o konečné splatné částce. Půjčíte-li si 1 000 Kč, vrátíte o 250 Kč více. V případě 10 000 Kč pak 12 250 Kč.

Jak na personalistiku?

Vema je personální informační HR systém pro komplexní řízení lidských zdrojů.

Chytrý smartphone

Nejnovější Apple iPhone 13 předčí vaše očekávání o chytrém telefonu!