Online mikropůjčky aneb ještě, že máme ten internet

Ne každý má naspořeno bokem, takzvaně na horší časy. Spousta lidí vychází doslova od výplaty k výplatě , případně od rodičovského příspěvku k rodičovskému příspěvku. A nebo od důchodu k důchodu? Vypadá to, že peněz nazbyt nemá nejen produktivní vrstva, ale i maminky na rodičovské dovolené a důchodci. Situace je o to horší, když výplata nebo příspěvek nedorazí včas – účty se samy nezaplatí a nikoho nezajímá, že viníkem je nezodpovědný zaměstnavatel nebo dokonce stát. Osud je nevyzpytatelný a sem tam nám do cesty přihodí rozbitou pračku nebo jiný spotřebič, bez kterého se doma neobejdeme. Co si v také situaci počít? Je nutní sahat po klasickém úvěru kvůli několika málo tisíc?

Úvěr nebo kreditní karta? Zkuste raději mikropůjčku

K vyřešení zapeklité finanční situace mnohdy skutečně postačí pár tisícovek a sahat po úvěru se splatností v řádu minimálně několika měsíců zkrátka není to pravé ořechové. Nabízí se alternativa v podobě kontokorentu nebo kreditní karty, ale i v tomto případě se jedná o dlouhodobou záležitost, která vás bude navíc svádět k neustálému čerpání. Všechny zmíněné formy půjčky mají navíc společné další „negativum“ - věřitelé budou zkoumat výši vašeho příjmu a ne vždy žádost o úvěr schválí. Perfektním řešením pro všechny, kteří potřebují menší obnos se splatností několika týdnů, je proto některá z mikropůjček. Jednou z nich je i Expert půjčka, která nabízí hned několik výhod.

Poznejte výhody Expert půjčky

Expert půjčka patří mezi nejoblíbenější půjčky bez ručitele a lze o ně zažádat z pohodlí domova. Ke sjednání nebudete potřebovat potvrzení o příjmů a celá záležitost vám nezabere více než několik minut volného času. Jednoduše vyplníte online formulář a bezprostředně poté vám věřitel odešle na účet požadovanou částku. Ta se pohybuje v rozmezí 1 000 až 10 000 Kč, pří čemž poprvé si lze půjčit nejnižší možnou částku. V případě, že peníze vrátíte ve stanoveném termínu (21 dní s možností prodloužení o další tři týdny), dosáhnete na částku až 3000. V pořadí třetí půjčka už může dosahovat i maximálního úvěrového rámce. Mezi nezanedbatelné výhody patří i nulové úroky – půjčka je navýšena o fixní poplatek, díky kterému máte okamžitý přehled o konečné splatné částce. Půjčíte-li si 1 000 Kč, vrátíte o 250 Kč více. V případě 10 000 Kč pak 12 250 Kč.

Publikováno: 23. 02. 2013

Kategorie: Půjčky

Autor: Adam

Tagy: expert půjčka | expert půjčky | půčka bez doložení příjmů | půjčka bez ručitele