Osobní rozvoj vám pomůže v osobním životě i v podnikání

osobni-rozvoj-podnikatelDnešní článek věnujeme tématu, o kterém se v poslední době hovoří a píše stále častěji. Osobní rozvoj je často skloňovaný termín obecně označující proces učení a zlepšování dovedností. Týká se osobního i pracovního života a v praxi má mnoho podob. To, že v něčem vynikáte, neznamená, že v dané činnosti nemůžete být ještě lepší. A pokud máte v určitých oblastech mezery, pak máte ještě větší důvod, proč investovat část volného času a dosáhnout požadovaných výsledků. Chcete-li se dozvědět, jak efektivně využít moderní formy sebevzdělávání a osobního rozvoje, rozhodně nepřestávejte číst!

Zmínili jsme, že osobní rozvoj nemá pevné hranice a je jen na vás, jestli si nakoupíte tématické knihy a ponoříte se do studia, začnete docházet na kurzy nebo zkombinujete obojí. V současné době je k mání nepřeberné množství inspirativní literatura, za kterou stojí světoznámí autoři. Nejde přitom jen o teoretiky, ale především o osobnosti, které v určitých oborech patří k absolutní špičce. A jak praví známé moudro, nejvíce se naučíte od těch nejlepších.

Buďme však trochu konkrétnější a zaměřme se na nabídku společnosti CETROS, která se specializuje na metody zrychleného učení. Portfolio čítá kurz osobního rozvoje zaměřený na time management, strategii rychlého čtení, zrychleného učení a další. Kurzy se konají v Praze a jejich autorem je Libor Činka – odborník na rychločtení, motivaci, informační management a superpaměti, který byl zařazen do prestižní encyklopedie osobností Who is Who.

osobni-rozvoj

CETROS nezapomíná ani na zájemce, kteří se nemohou nebo z nějakého důvodu nechtějí dostavit na klasický kurz. Neméně efektivní jsou i e-programy, v rámci kterých můžete zlepšit paměť (viz. trénink paměti online), naučit se meditovat, bleskově číst a další dovednosti související s osobním rozvojem.

Kurzy, e-programy a knihy reflektují původní odkaz Jana Amose Komenského, prezentují ho v moderní formě a posouvají na další úroveň. Přesvědčte se o tom, že osobní rozvoj nemusí být taková dřina a může vás i bavit. Více na www.cetros.cz.

Publikováno: 25. 08. 2015

Kategorie: Podnikání

Autor: Adam

Tagy: osobní rozvoj