Podnikání

Vydělávat na internetu je snadné, ale musíte vědět, jak na to

AffiliateHledáte nový způsob výdělku nebo si jen chcete něco málo přivydělat? Přestaňte s hledáním brigády a vrhněte se do virtuálního světa internetu. Není tajemstvím, že se v něm točí částky, o kterých se mnohým z nás a ni nezdá a není jediný důvod, proč byste si z obrovského koláře nemohli ukousnout i vy…

Vydělat peníze na internetu. Něco, co mladí důvěrně znají a starší generace nechápavě kroutí hlavou. Ani to však nic nemění na faktu, že právě internet patří mezi prodejní kanály s největším potenciálem. Způsobů, jak vydělat peníze nebo si přijít alespoň na menší přivýdělek, je velmi mnoho a záleží na vás, jak se své příležitosti chopíte. Zapomeňme teď na notoricky známé způsoby online podnikání jako je provozování vlastního e-shopu a prozradíme si, jak vydělávat i bez nutnosti vkladu vlastního kapitálu.

Vítejte ve světě affiliate

Říká vám něco affiliate? Jde o partnerský program, který nabízí obchodníci provozovatelům webů a dalším uživatelům, kteří se rozhodnout propagovat jejich produkty a služby. Nedělají to zadarmo, ale za předem smluvenou provizi z prodeje, která je většinou velmi zajímavá.

Partnerský program má mnoho podob a lze provozovat formou zmíněného e-shopu, kdy je zboží identické se sortimentem od provozovatele partnerského programu. Objednávky, které u vás zákazníci provedou, jsou automaticky přeposlány mateřskému e-shopu, který je vyřídí. Vám připadne provize. Alternativou jsou informativní weby o výrobku, ze kterých se uživatelé proklikem na vhodně umístěný odkaz dostanou na mateřský web, kde nakoupí. Někteří „affiláci“ si vystačí i bez vlastního zázemí s pouze na cizích webech umisťují affiliate linky. Způsobů, jak vydělat peníze affiliate programem je skutečně velmi mnoho…

Příručka, se kterou to zvládnete i vy

Tak jednoduché to samozřejmě není a bez know-how na své projekty nepřitáhnete dostatek uživatelů a nepřinutíte je k nákupu. I zde se však nabízí řešení v podobě nového e-booku, ve které vám autor prozradí neuvěřitelných 250 způsobů, jak si vydělat. E-book bude od 1.7. zdarma ke stažení a najdete ho na web vydelatsi.cz. Přejeme hodně štěstí!

Jak na personalistiku?

Vema je personální informační HR systém pro komplexní řízení lidských zdrojů.

Chytrý smartphone

Nejnovější Apple iPhone 13 předčí vaše očekávání o chytrém telefonu!