Uhaste své dluhy dříve než přijdete o všechno

OddluženíDostali jste se do zdánlivě neřešitelné situace a hrozí vám exekuce? Nenechte situaci dojít tak daleko, že přijdete o svůj majetek a začněte ji urychleně řešit. Mnoho dlužníků netuší, že zákon umožňuje efektivní záchranu formou osobního bankrotu, díky kterému jim může být odpuštěno až 70 % dluhů. Cesta k oddlužení však není tak snadná a většina žadatelů pohoří kvůli nesrovnalostem v žádosti. Nenechávejte nic náhodě a obraťte se na odborníky, kteří vás opět dostanou do hry.

Nenechte se napálit a spolupracujte s profesionály

Společností, které se zabývají poradenstvím, je poměrně mnoho, ale většině z nich jde jen o jedno – obohatit se na zoufalých lidech, kteří se chytají každého stébla. Mezi výjimky, pro které je prioritou úspěšný osobní bankrot a tedy spokojenost klienta, patří společnost Easyfin s.r.o.. Ta se problematikou oddlužení zabývá mnoho let a zasloužila se o stovky úspěšných žádostí. Konzultace, během které odborníci vyhodnotí vaši situaci a rozhodnou, zda má oddlužení smysl, je zcela zdarma. Zodpoví vám na ni všechny dotazy a objasní výhody i nevýhody celého procesu. Easyfin patří k nejvyhledávanějším poradenským firmám vůbec a pyšní se 99,7 % úspěšností. Váš návrh na povolení oddlužení vypracuje do pěti dní a i bude vám k dispozici i nadále. Veškerá dokumentace je v souladu s nejnovější jurisdikcí, čímž se minimalizuje šance na zamítnutí.

O pomoc může zažádat kdokoliv

Nezáleží na tom, zda hledáte osobní bankrot Brno nebo Praha, Easyfin působí po celé republice a služby poskytuje i cizincům, kteří mají mají v Česku dluhy. Důležité informace o oddlužení a kontaktní údaje najdete na webových stránkách stopdluhum.cz. Postavte se ke svým problémům čelem a nenechte je vyhrotit do extrémů. Pamatujte si, že vždy existuje řešení. Ve vašem případě to může se o něj mohou postarat právě specialisté z Easyfin.

Publikováno: 19. 03. 2013

Kategorie: Půjčky

Autor: Adam

Tagy: easyfin | easyfin s.r.o. | oddlužení | osobní bankrot