Půjčky a úvěry

Přehledné srovnání nejžádanějších nebankovních půjček na jednom místě

Srovnani nebankovnich pujcekPotřebujete peníze, ale bytostně nesnášíte vyřizování v bance? Nemáte na to čas, chuť a navíc se bojíte toho, že vám úředník oznámí, že na půjčku nemáte nárok? I to se samozřejmě může stát. Banky se sice v posledních letech snaží konkurovat bankovnímu sektoru i v dostupnosti, ale přesto jsou jejich požadavky poměrně vysoké. U nebankovního věřitele máte vždy mnohem větší šanci, že žádost o úvěr schválí a vy neodejdete s prázdnou.

Máte-li z nebankovního úvěru strach, vsaďte na renomované a dlouhodobě působící společnosti. U těch se dočkáte vstřícného přístupu a transparentních podmínek. Nebudete platit vysoké poplatky předem ani ručit majetkem a peníze budete mít k dispozici téměř okamžitě. Zajímá vás, kde si můžete nebankovní půjčky ihned prohlédnout a porovnat jejich parametry? Zkuste to na srovnávacím portálu FajnPůjčka.cz.

Vyberte si kvalitní nebankovní půjčku, která vám opravdu pomůže

Nabídka nebankovních půjček ve velmi pestrá a najdete v ní mikroúvěry s úvěrovým rámcem ve výši několika set korun až tisíců, ale také půjčky ve výši několika desítek až set tisíc korun. Výběr je tedy otázkou vašich požadavků a v neposlední řadě bonitě. Značkové nebankovky totiž v rámci vyšších částek na výši mzdy hledí a pokud vám bude někdo tvrdit, že půjčku dostanete i navzdory tomu, že neprokážete pravidelný příjem, pravděpodobně budete muset ručit majetkem.

Vraťme se však k nabídce zmíněného srovnávače. Najdete v ní nejoblíbenější nebankovní půjčky od známých společností jako Profi Credit, Cofidis, Cetelem, CreditOn, Provident, Ferratum a spousty dalších. U žádného produktu nechybí detailní informace, na základě kterých lze půjčky porovnat a vybrat si tu nejvhodnější. Nebankovním půjčkám navíc sekunduje i několik velmi dostupných bankovních úvěrů a je jen na vás, zda nakonec sáhnete po nabídce od České spořitelny, nebo vyhraje Home Credit půjčka.

Chcete stavět, rekonstruovat, nebo jen bydlet lépe?

FajnPůjčka.cz nezapomíná ani na zájemce o hypotéku. Hypotéční úvěry mají vlastní kategorii, která funguje podobně jako hypotéka kalkulačka. Stačí si rozkliknout vybraný produkt a dozvíte se vše o úrokové sazbě, možnosti fixace, délce splatnosti či maximální výši úvěru. Výběr neuspěchejte – vaše správné rozhodnutí vám může v případě hypotéky ušetřit spoustu peněz.

Jak na personalistiku?

Tip na přehledný personální informační systém Vema.

Jak na evidenci faktur?

Potřebujete šikovný nástroj pro evidence faktury online? Doporučujeme vyzkoušet bezplatnou službu iDoklad!