2 oblíbené nebankovní půjčky. Která je lepší?

Nebankovní půjčkyChcete si půjčit částku v řádu několika desítek tisíc, ale neuspěli jste v bance? Nevadí, u nebankovních společností máte dveře otevřené dokořán. Na druhou stranu si však musíte dát pozor, komu se upíšete. Nebankovní sektor je plný úvěrových predátorů, kteří se vás budou snažit sežrat zaživa. Abychom vám výběr půjčky zjednodušili, vybrali jsme pro vás dva populární produkty a připravili jejich srovnání. Pohodlně se usaďte, v ringu se proti sobě postavily společnosti Cofidis a Tommy Stachi. Půjčka na cokoliv od Cofidis a úvěr od Tommy Stachi mají leccos společného. Obě půjčky jsou neúčelové a nebudete se muset zpovídat, na co peníze využijete. Nezáleží na tom, jestli si koupíte nové auto, sedací soupravu do obýváku nebo si vyrazíte na exotickou dovolenou.

Cofidis nabízí více, ale Tommy Stachi začíná nižší částce

Úvěrový rámec půjčky od Cofidis se pohybuje mezi 20 000 až 300 000 Kč. Potřebujete-li větší částku, přijdete si na své. Nabídku od Tommy Stachi zase oceníte v případě, že si vystačíte s málem – půjčka začíná na 3 000 Kč a končí na 100 000 Kč.

Splátkový kalendář a další specifika

Při volbě půjčky bývá rozhodující i doba splatnosti. Půjčíte-li si od společnosti Cofidis, budete si moct vybrat mezi 12 a 24 měsíci. Tommy Stachi vám půjčí na 12 nebo 18 měsíců, ale při opakované žádosti až na 24 měsíců. Ve srovnání s ostatními nebankovními společnostmi jde o poměrně krátkou dobu splatnosti a proto si dobře spočítejte, jestli budete schopní pravidelně hradit splátky Výše půjček je sice diametrálně odlišná, ale další vlastnosti mají společné. Kromě toho, že peníze můžete využít na cokoliv, nebudete muset vážit cestu na pobočku. Oba věřitelé nabízí komfortní zažádání online, při čemž celkovou sumu úhrady vysledujete v praktické online kalkualčce. A když už jsme u ní, Cofidis jasně boduje v úrokové míře a RPSN. Půjčka od Tommy Stachi vás vyjde podstatně dráž.

Podvodné jednání? Nedočkáte se ho ani u jedné ze společností

Ani jeden z věřitelů nevyžaduje poplatky předem a nabízí transparentní podmínky. V žádném případě se nesetkáte s něčím, na co jste nebyli předem upozorněni. Připravte se však na to, že budete muset doložit příjem. Cofidis i Tommy Stachi vám půjčí jen za předpokladu, že máte z čeho splácet. Ale tak by to mělo u solidní nebankovní společnosti být, nebo ne? Volba je na vás. Nám více vyhovovala půjčka od Cofidis, ale vám možná parametry rivala sednou. V dalším rozhodování by vám mohla pomoct tato Tommy Stachi recenze.

Publikováno: 23. 01. 2014

Kategorie: Půjčky

Autor: Adam

Tagy: cofidis půjčka na cokoliv | srovnání půjček | tommy stachi recenze