Banky nelení a předhání se s nabídkou výhodných úvěrů

Bankovní úvěryV bankovním sektoru se pořád něco děje a instituce se předhání s nabídkami výhodných a ještě výhodnějších úvěrů. Pro všechny, kteří v současné době uvažují o dlouhodobější bankovní půjčce s úvěrovým rámcem ve výši několika set tisíc korun, jsme připravili ochutnávku několika zajímavých produktů.

CitiPůjčka na cokoliv

Prvním kandidátem je Citibank půjčka, kterou banka nabízí jako CitiPůjčku na cokoliv. Už z názvu je patrné, že jde o neúčelový úvěr, který můžete využít na cokoliv. Půjčit si lze 30 000 Kč až 600 000 Kč a to bez ručitele. Splatnost se pohybuje mezi 24 až 72 měsíci a mezi největší výhody patří možnost pohodlného sjednání bez nutnosti návštěvy pobočky. Jedinou podmínkou je čistý měsíční příjem ve výši alespoň 15 00 Kč a minimální věk žadatele 25 let. Citibank se snaží celý proces maximálně zjednodušit a požaduje jen minimum dokumentů (doklad totožnosti a potvrzení o příjmu). Cizinci si musí připravit také doklad o povolení k pobytu v ČR. Zažádáte-li o půjčku v období mezi 16.4. a 31.5. 2013, získáte zvýhodněnou sazbu o celé 1 % p.a.

Presto od UniCredit Bank

Neméně zajímavá je i Presto půjčka, kterou nabízí UniCredit Bank. Úvěrový rámec je sice o něco nižší než v případě CitiPůjčky (30 000 Kč až 500 00 Kč, bez spolužadatele do 250 000 Kč), banka však nabízí zajímavé výhody v podobě několikanásobného odkladu splátek a o něco nižší úrokovou sazbu. Vyřízení je velmi rychlé a peníze dostanete ihned po podpisu smlouvy. Opět si můžete vybrat, zda o ni zažádáte online nebo navštívíte pobočku. Samozřejmostí je minimum administrativy.

Úvěr máte a rádi byste refinancovali?

Posledním produktem, o kterém bychom se dnes rádi zmínili je RePůjčka Equa Bank. Lze ji využít ke splácení stávající půjčky a ušetřit přitom až 25 %. Maximální výše financované částky je 600 000 Kč a postupně je možno umořit i několik půjček. Vyřízení je velmi rychlé a nekomplikované a Equa Bank vám pomůže v jednání se společností, jejíž půjčku momentálně využíváte. Další informace a kalkulátor výše úspory najdete na webu re-pujcka.cz.