Půjčky a úvěry

Potřebujete půjčit ihned? V případě Expert půjček můžete požádat až o 10 000 Kč

Expert pujckyDostali jste se do poněkud prekérní situace a v peněžence máte posledních pár korun? Do výplaty zbývá ještě několik dlouhých dní a ve svém okolí nemáte nikoho, kdo by vám takříkajíc vytáhl trn z paty? Nemáte-li čas na řízení kreditní karty nebo kontokorentu, který je určen právě pro tyto případy, nezbude vám, než se poohlédnout po šikovné mikropůjčce. Potřebujete si půjčit ihned a hledáte solidního věřitele, který vám poskytne finanční injekci za výhodných podmínek? O jednom bychom věděli.

Může se to stát každému. Neočekávané výdaje před výplatou zkrátka vyřeší jen vhodně zvolená půjčka ihned. Nechcete-li však sednout na lep podvodníkům, kteří se na klientech rádi přiživí, vsaďte na prověřené úvěry. Jedním z nich je i online půjčka, kterou nabízí společnost MRM Financial s.r.o. Najdete ji na www.expert-pujcky.cz a její vyřízení vám nezabere více než 10 minut. Úvěrový rámec se pohybuje ve výši 1000 Kč až 10 000 Kč a nikdo po vás nebude vyžadovat potvrzení o pravidelném příjmu. Expert půjčky jsou nastaveny tak, aby se celý proces obešel bez zdlouhavé administrativy a vy měli peníze okamžitě na účtu.

Další výhodou Expert půjček jsou fixní poplatky, což ocení každý, kdo se nechce zdržovat složitým výpočtem úrokové sazby. Celkovou splatnou částku si můžete prohlédnout v přehledné tabulce, která je k dispozici přímo na webu a za všech okolností budete mít přehled, kolik musíte vrátit. Základní doba splatnosti je podle smluvních podmínek 21 dní, což je, vzhledem k nižšímu úvěrovému rámci, tak akorát. Pokud se vám půjčku přesto nepodaří splatit, můžete si požádat o prodloužení splatnosti a to až na dvojnásobnou lhůtu (42 dní).

Nabízí se otázka, zda mají tyto půjčky ihned také nějaké nevýhody. Jediným omezením je fakt, že nový klient může v rámci první půjčky zažádat o 1000 Kč. Limit druhé půjčky je nastaven na 3000 Kč a třetí na 4999 Kč. V plné výši si tedy mohou půjčit pouze stálí zákazníci, kteří produkt využijí opakovaně. I to je ovšem pochopitelné. Věřitel přeci jen nevyžaduje potvrzení o příjmu a právě toto omezení představuje jediný způsob, jak alespoň do jisté míry předejít nesolidnímu jednání ze strany klientů.

Jak na personalistiku?

Vema je personální informační HR systém pro komplexní řízení lidských zdrojů.

Chytrý smartphone

Nejnovější Apple iPhone 13 předčí vaše očekávání o chytrém telefonu!