Pro stálý příliv zákazníků do vašeho e-shopu nesmíte zapomenout na vhodnou PPC reklamu. Co vám přinese?

Současné internetové prostředí nabízí pestré množství způsobů propagace, z nichž má každá svá vlastní specifika. Jedním z nejzákladnějších kroků pro získávání objednávek je platba za proklik na porovnávačích zboží. Ta vám za opravdu směšné částky dokáže zařídit velký obrat. Pro správné fungování je samozřejmě potřeba mít vše adekvátně nastavené.

Platba za proklik nesmí ve vašem marketingovém mixu chybět

Statistickým faktem je, že velké procento internetových objednávek probíhá přes několik nejpopulárnějších porovnávačů zboží. Kolik z nich vyjmenujete z hlavy? Jedná se především o Heureku, Zboží.cz, Google nákupy a pro oblast módy i Glami. Tyto portály jsou pro majitele e-shopů zlatým dolem. Právě na nich byste měli mít zařízenou PPC reklamu. Ta se dá nastavit svépomocí, ale dělat byste to rozhodně neměli. Proč? Protože je takový postup jen zbytečnou ztrátou peněz a času. Solidní nastavení tohoto způsobu zviditelnění se vám zajistí pouze odborníci v tomto oboru. To platí jak pro tuzemské porovnávače, tak se tímto pravidlem řídí i například PPC reklama ve Švýcarsku či třeba PPC reklama ve Francii. Chcete-li za co nejmenší investici přivést co nejvíce zákazníků, vsaďte na profesionály.

Který pomocník stojí za to?

Výběr vážně spolehlivých poskytovatelů není ničím jednoduchým. Solidní služby vám nabídne společnost SEO Consult pohybující se v oboru již od roku 2008. Díky létům zkušeností získala již mnoho pozitivních ohlasů a pomohla nepočitatelnému množství klientů. Na rozdíl od jiných agentur se chlubí opravdovými výsledky a je schopna zajistit tuzemskou i zahraniční reklamu. Přesvědčit se na vlastní oči je zdaleka nejlepší, a tak určitě absolvujte nezávaznou konzultaci zdarma. V jejím průběhu se dozvíte, jaké benefity vám přinese vzájemná spolupráce a kam až to lze společně dotáhnout.

Publikováno: 28. 04. 2022

Kategorie: Podnikání

Autor: administrator