Půjčit si můžete i od soukromých investorů. Zvýšená opatrnost je však na místě!

Pujcka od soukromeho investoraDostali jste se do finančních problémů a nedaří se vám najít způsob, jak z nich ven? Zkoušeli jste to v bance a u prověřených nebankovních institucí, ale bylo vám řečeno, že nesplňujete některé z důležitých kritérií pro poskytnutí půjčky? Nevěšte hlavu, stále máte reálnou šanci. K penězům se lze dostat i prostřednictvím soukromých věřitelů, kteří své nabídky inzerují na internetu. Soukromý sektor se sice těší nevalné pověsti, ale budete-li dodržovat několik základních pravidel, neměli byste se při výběru věřitele spálit.
  • Rozhodnete-li se pro půjčku od soukromého investora, v žádném případě nevolejte na předražené telefonní linky. Solidní soukromý věřitel disponuje vlastními webovými stránkami, nebo alespoň e-mailem či běžným telefonním číslem.
  • Nezapomínejte na možnosti, které vám dává internet a vybrané věřitele podrobte důkladné prověrce. Vyhledejte názory a zkušenosti klientů, kteří si již od dotyčné osoby půjčili a v žádném případě nechtějte půjčku od někoho se špatnými referencemi.
  • Během osobní schůzky si důkladně přečtěte předloženou smlouvu a zeptejte se na všechny nejasnosti. Nebudete-li něčemu rozumět, proberte smluvní podmínky se svými nejbližšími. Nebudete-li vám chtít věřitel smlouvu poskytnou nebo vám nezodpoví všechny dotazy, nepůjčujte si od něj.
  • V žádném případě nepodepisujte nevyplněnou směnku nebo smlouvu s chybějícími údaji. Argument, že prázdná místa věřitel doplní později, je nepřípustný.
  • Pamatujte si, že solidní věřitel nevyžaduje za půjčky v řádu tisíců a často ani desítek tisíc ručení nemovitostí.
Budete-li dodržovat všechny výše zmíněné body, jistě si vyberte půjčku, která vám opravu pomůže. Inzerci půjček s množstvím aktualizovaných nabídek najdete na www.bezpoplatku.eu.

Publikováno: 07. 10. 2013

Kategorie: Půjčky

Autor: Adam